حفاظ آکاردئونی و نرده

حفاظ آکاردئونی و نرده

حفاظ آکاردئونی و نرده برای افزایش امنیت به کار می رود. این نوع حفاظ جزو ساده ترین و مستحکم ترین سازه های حفاظتی می باشد. هدف از طراحی حفاظ آکاردئونی، ایجاد امنیت در ساختمان است. بسیاری از افراد برای جلوگیری از ورود سارقین به ساختمان اقدام به نصب این نوع حفاظ می کنند. حفاظ های آکاردئونی به نوعی جزو درب های ضد سرقت به شمار می روند که می توان آنها را در هر فضایی نصب کرد.

شباهت ظاهری آن به ساز آکاردئون باعث شده تا با این نام شناخته شود. از نام های دیگر این حفاظ می توان به درب کشوئی، کرکره ای، تاشو و ... اشاره کرد.


حفاظ آکاردئونی بهتر است یا درب ضد سرقت ؟


هر دو این محصولات برای افزایش امنیت منزل به کار می روند. درب های ضد سرقت جایگزین در اصلی می شوند. به این ترتیب یک لایه محافظتی از منزل وجود دارد. در حالی که با استفاده از حفاظ آکاردئونی دو لایه امنیتی ایجاد می شود. چرا که حفاظ آکاردئونی، جایگزین درب اصلی منزل نمی شود و به عنوان لایه دوم، نقش محافظتی خود را ایفا می کند. به همین علت، نفوذ به این منزل ها سخت تر می باشد.

حفاظ آکاردئونی بهتر است یا درب ضد سرقت؟


مزایای استفاده از درب ضد سرقت آکاردئونی


مزایای درب های ضد سرقت آکاردئونی باعث شده تا افراد زیادی تمایل به نصب این درب ها داشته باشند. در این قسمت به برخی از مزایای این درب ها اشاره می کنیم.
1- صرفه جویی در فضا : یکی از مهم ترین مزیت های درب ضد سرقت آکاردئونی، فضای کمی است که اشغال می کند. در ساخت در آکاردئونی از ساز آکاردئون الهام گرفته شده است. این درب ها از قرار گرفتن تسمه های فلزی در کنار هم ساخته می شوند. حرکت درهای آکاردئونی به صورت عرضی است. امروزه بسیاری از افراد در آپارتمان های کوچک زندگی می کنند. حفاظ های آکاردئونی فضای کمی را اشغال می کنند و سر و صدایی ندارند.
2- سازگاری حفاظ آکاردئونی با شرایط آب و هوایی و مکان نصب : حفاظ آکاردئونی امنیت بالایی دارد. به همین علت از آن برای امنیت فروشگاه ها، اداره ها، واحدهای آپارتمانی مسکونی و تجاری، پارکینگ ها، درب ورودی بالکن خانه ها و شرکت ها، انبارها و ... استفاده می کنند.
3- قابلیت برقی کردن درب آکاردئونی : امکان نصب ریموت و موتور برای درب آکاردئونی وجود دارد. در این حالت، می توان باز و بسته کردن در را با استفاده از کنترل انجام داد. راحتی نصب درب های آکاردئونی موجب استقبال از این نوع درب شده است.
4- تعویض راحت : یکی از مزایای نرده کشویی یا حفاظ آکاردئونی قابلیت تعویض آسان آن می باشد. این درب ها طوری طراحی شده اند که به راحتی می توان آنها را تعویض یا تعمیر کرد.
5- استفاده آسان از حفاظ آکاردئونی (ریلی): این درب ها طراحی ساده ای دارند و سبک هستند. برای باز و بسته کردن آنها نیازی به نیروی زیادی نیست. جنس فلزی درب های آکاردئونی نفوذ به آن را بسیار سخت کرده است.
6- امنیت حفاظ آکاردئونی : جنس این حفاظ ها از آهن و فلز می باشد به همین علت سد مناسبی در برابر ورود افراد غریبه و دزدان هستند. در برخی موارد، درب های ضد سرقت هم قابل شکستن هستند. در چنین مواردی حفاظ آکاردئونی از ورود سارقین جلوگیری می کند. می توان برای افزایش امنیت در این نوع حفاظ از چندین قفل داخلی استفاده کرد.
7- عدم درگیر شدن حفاظ با دیوار : در زمان نصب این حفاظ، دیوار درگیر نمی شود. ضمن اینکه، درب اصلی با نصب حفاظ آکاردئونی آسیبی نمی بیند. چون این حفاظ به درب اصلی نفوذ نمی کند.
8- عدم نیاز به نصب دوربین و دزدگیر : وقتی که حفاظ آکاردئونی نصب می کنید، دیگر نیازی به نصب دزدگیر و دوربین نیست. با این کار می توانید در هزینه های خود صرفه جویی نمایید. ضمن اینکه قیمت حفاظ آکاردئونی مقرون به صرفه تر از دستگاه های امنیتی دیگر می باشد.


معایب درهای آکاردئونی


بسیاری از انواع حفاظ آکاردئونی برای باز و بسته شدن در، نیازی به برق و باطری ندارند. این یک مزیت محسوب می شود. اما باید توجه داشت که به همین علت این درب ها فاقد سیستم های اطلاع رسانی هوشمند هستند. ظاهر ساده ی این نوع حفاظ باعث شده تا برخی تصور کنند که به راحتی می توان آن را برش داد. در حالی که باید گفت جنس این حفاظ ها طوری است که به راحتی برش نمی خورند. ضمن اینکه وجود قفل های توکار و داخلی بر روی حفاظ، امنیت آن را چندین برابر می کند.


انواع حفاظ آکاردئونی از نظر جنس


1- حفاظ آکاردئونی آهنی :

این نوع حفاظ از آهن ساخته می شود. به همین علت دارای استحکام بالایی می باشد. پس از ساخت این حفاظ، آن را با استفاده از رنگ های کوره ای رنگ آمیزی می کنند. این امر موجب می شود تا حفاظ در مقابل عوامل محیطی مانند رطوبت خراب نشود. حفاظ آکاردئونی آهنی مقاومت و دوام بالایی دارد و قیمت آن نسبت به سایر حفاظ های آکاردئونی بیشتر است.

حفاظ آکاردئونی آهنی


2- حفاظ آکاردئونی پی وی سی :

وزن کم و ظاهر زیبا از ویژگی های بارز این نوع حفاظ می باشد. حفاظ آکاردئونی پی وی سی را به سادگی می توان شستشو داد. معمولا در محل هایی که نیاز به نظافت زیادی است از این نوع حفاظ استفاده می کنند.

حفاظ آکاردئونی پی وی سی


3- حفاظ آکاردئونی ام دی اف :

قیمت این نوع حفاظ مقرون به صرفه است. اما دوام پایینی دارند. حفاظ آکاردئونی ام دی اف وزن زیادی دارد و با گذشت زمان ترک می خورد.

حفاظ آکاردئونی ام دی اف


4- حفاظ آکاردئونی برقی :

به صورت یک لنگه یا دو لنگه ساخته می شود. معمولا این نوع حفاظ برای درب پارکینگ و درب های بزرگ کارگاهی به کار می رود. اما امکان طراحی آن برای درب ساختمان هم وجود دارد. باز و بسته شدن این نوع حفاظ با استفاده از نیروی برق صورت می گیرد.

حفاظ آکاردئونی برقی


انواع حفاظ آکاردئونی از نظر تعداد لنگه


- حفاظ آکاردئونی تک لنگه : این نوع حفاظ از یک سمت باز و بسته می شود و معمولا برای آپارتمان های مسکونی و اداره ها به کار می رود. قفل اصلی آن در یک سمت وجود دارد. سیستم سخت افزاری قفل و لولای استاندارد آن باعث شده تا حفاظت از ساختمان به خوبی صورت گیرد. این مدل حفاظ های آکاردئونی به عنوان بهترین نوع حفاظ برای درب اصلی منزل محسوب می شوند.

حفاظ آکاردئونی تک لنگه

- حفاظ آکاردئونی دو لنگه : از دو سمت باز و بسته می شود. قفل آن در قسمت وسط می باشد. از این حفاظ برای محوطه های باز و به عنوان درب اصلی استفاده می کنند. حفاظ آکاردئونی دو لنگه در ساختمان های تجاری، کارگاه های صنعتی و فضاهای بزرگتر به کار می رود. سیستم سخت افزاری قفل و لولای استاندارد آن باعث افزایش ضریب امنیت آن شده است.

حفاظ آکاردئونی دو لنگه
انواع حفاظ آکاردئونی از نظر شکل ظاهری


1- حفاظ آکاردئونی سه گل

حفاظ آکاردئونی سه گل
2- حفاظ آکاردئونی چهار گل

حفاظ آکاردئونی چهار گل
3- حفاظ آکاردئونی دو جداره

حفاظ آکاردئونی دو جداره
4- حفاظ آکاردئونی پرچ مخفی

حفاظ آکاردئونی پرچ مخفی
5- حفاظ آکاردئونی سلطنتی

حفاظ آکاردئونی سلطنتی
6- حفاظ آکاردئونی ایتالیایی

حفاظ آکاردئونی ایتالیایی


مدل های رایج نرده حفاظ آکاردئونی


یکی از محبوب ترین مدل های نرده حفاظ آکاردئونی، مدل سه گل یا سه لوزی است. این حفاظ وزن کمی دارد و قیمت آن مقرون به صرفه می باشد. اگر ظاهر حفاظ برای شما مهم است، می توانید از حفاظ های سلطنتی و ایتالیایی استفاده نمایید. تراکم بالای تسمه ها در ساختار مدل های پرچ مخفی و تمام گل باعث شده تا استحکام بیشتری داشته باشند. این حفاظ ها ضریب امنیت بالایی دارند و برای محافظت از منازلی که در خارج از شهر هستند، مناسب می باشند.


بهترین نوع حفاظ آکاردئونی


در مورد بهترین نوع حفاظ آکاردئونی نمی توان نظر قطعی داد. این مسئله به نظر افراد و معیارهای موردنظر آنها بستگی دارد. با استفاده از انواع حفاظ آکاردئونی می توان امنیت فضا را تامین کرد. این مهم ترین نکته در مورد حفاظ های آکاردئونی می باشد. این حفاظ ها از نظر ظاهری، وزن و قیمت با هم تفاوت دارند. بنابراین مشتریان عزیز می توانند با توجه به سلیقه، نیاز و بودجه خود اقدام به خرید بهترین نوع حفاظ آکاردئونی نمایند.

کاربرد حفاظ آکاردئونی


از حفاظ و نرده آکاردئونی بر روی درب ورودی مغازه ها، پارکینگ ها، پاساژها، اداره ها، شرکت های خصوصی و دولتی استفاده می شود. همچنین این نوع حفاظ را بر روی درب و پنجره های ویلا و بالکن نصب می کنند. آمار بالای سرقت از منازل مسکونی باعث شده تا بسیاری از افراد برای افزایش امنیت منزل خود از حفاظ آکاردئونی استفاده نمایند. با استفاده از حفاظ درب آکاردئونی می توانند از جان و مال خود و خانواده محافظت کنند. معمولا این نوع حفاظ را می توان در ساختمان های چندین طبقه مشاهده نمود. حفاظ آکاردئونی در ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری کاربرد دارد.


درب کشویی آکاردئونی


این درب ها به صورت ریلی باز و بسته می شوند و به همین علت فضای کمی را اشغال می کنند. با نصب درهای کشویی آکاردئونی می توانید امنیت ساختمان خود را فراهم کنید. این درب ها می توانند از ورود افراد غریبه و سارقین به منزل و محل کار شما جلوگیری نمایند.


درب آکاردئونی


حفاظ های درب آکاردئونی به صورت داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می گیرند. این درب ها را می توان در داخل یا خارج منزل نصب کرد. اما در حال حاضر، بیشتر افراد این نوع درب را جلوی خانه خود نصب می کنند. درب های آکاردئونی داخلی علاوه بر حفظ امنیت، باعث زیبایی محیط می شوند. در بیشتر موارد، درب های آکاردئونی داخلی را از جنس چوب می سازند. این درب ها، طرح های متنوعی دارند و با توجه به سلیقه و نظر مشتری ساخته می شوند. درب های آکاردئونی خارجی از جنس فلز و آهن هستند و با هدف تامین امنیت فضا به کار می روند.


دلیل محبوبیت حفاظ ریلی


مهم ترین شاخص در انتخاب حفاظ ریلی، امنیت آنها است. درب های فلزی آکاردئونی استحکام خوبی دارند و از ورود سارقین جلوگیری می کنند. ضریب امنیت درب های پرچ مخفی که تراکم زیادی دارند، بسیار بالاست. پرچ های مخفی مانع از این می شوند که کسی اجزای درب را با دستگاه های مختلف از هم جدا کند.


درب آکاردئونی از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟


این درب ها از اجزای مختلفی تشکیل شده اند که در این قسمت به برخی از آنها اشاره می کنیم.
1- دستگیره : برای باز و بسته کردن درب به کار می رود. علاوه بر این نقش مهمی در زیبایی درب دارد. امروزه دستگیره های فانتزی را به صورت مجزا ساخته و بر روی درب نصب می کنند.
2- ریل های بالا و پایین : این ریل ها باعث می شوند تا درب به راحتی باز و بسته شود. برای افزایش مقاومت و سهولت در باز و بسته شدن درب می توان از تقویت ریل استفاده کرد.
3- استپ در : این تیغه بسیار کوچک که در گوشه بالایی چهارچوب قرار دارد را نمی توان در حالت عادی مشاهده کرد. با وجود این تیغه نمی توان تسمه های طولی را در زمان بسته بودن در جدا کرد.
4- جای قفل : معمولا این بخش را در 3 قسمت درب می سازند.
5- پین : محلی است که تسمه های درب آکاردئونی به هم متصل می شوند. این قسمت از جنس فولاد ساخته می شود و جزء ملزومات درب آکاردئونی به شمار می رود.

اجزای درب آکاردئونی


قفل درب آکاردئونی چیست؟


یکی از قسمت هایی که در زمان خرید درب برای ساختمان مسکونی، اداری یا تجاری باید به آن توجه کرد، قفل درب آکاردئونی است. قفل ها ضریب امنیت درب را افزایش می دهند. این درب ها در عین سادگی، امنیت خوبی دارند. در ساختار درب آکاردئونی، تسمه هایی از جنس فلز وجود دارند. این تسمه ها به وسیله پین های فلزی به هم وصل می شوند و در یک قاب فلزی قرار می گیرند. این قاب، آنها را در یک مسیر ریلی حرکت می دهد.

قفل درب آکاردئونی


قفل درب آکاردئونی چه کاربردی دارد؟


قفل درب آکاردئونی در افزایش امنیت حفاظ های آکاردئونی انبارها، مغازه ها، فروشگاه ها، درب پارکینگ ها، پنجره های ویلا، بالکن، ورودی پاساژها، درب ورودی کارخانه ها و ... کاربرد دارد.


ویژگی های قفل درب آکاردئونی


معمولا قفل ها برای افزایش امنیت به کار می روند. به همین علت بسیاری از افراد برای محافظت بیشتر از محیط کار و منزل خود از قفل درب آکاردئونی استفاده می کنند. یکی از ویژگی های مهم قفل درب آکاردئونی، جنس آن است. این قفل ها از آهن فرفورژه ساخته و به صورت توکار نصب می شوند. سارقین نمی توانند این قفل ها را باز کنند. وجود قفل بر روی درب آکاردئونی، استحکام زیادی به این درب ها می دهد و در عین حال، باز و بسته شدن درب را به راحتی امکان پذیر می نماید. رنگ این قفل ها از نوع رنگ های کوره ای است و به وسیله جوشکاری co2 بر روی درب محکم می شوند.


چطور قفل درب آکاردئونی را انتخاب کنیم؟


اگر قصد خرید درب آکاردئونی دارید، درب و قفلی را انتخاب نمایید که حداقل 3 لوزی داشته باشد. درب های سه لوزی می توانند امنیت منزل و محیط کار شما را تامین نمایند. دقت کنید که قفل درب محکم باشد و درب به راحتی روی قسمت ریلی حرکت کند. پروفیل های درب های آکاردئونی نباید از ضایعات آهن ساخته شده باشند. در زمان استفاده از درب آکاردئونی، نباید سر و صدای زیادی تولید کند.


مدل های مختلف قفل درب آکاردئونی


معمولا برای درب های آکاردئونی از دو نوع قفل توکار و روکار استفاده می شود. ضمن اینکه ، مدل کتابی قفل را برای قفل کردن نهایی حفاظ به کار می برند. هر چقدر ضخامت مغزی قفل کتابی بیشتر باشد، نفوذ به آن سخت تر است. برای حفاظ های آکاردئونی می توان از هر دو نوع قفل (روکار و توکار) استفاده کرد. با این کار، ضریب امنیت درب بیشتر می شود.

مدل های مختلف قفل درب آکاردئونی


بهترین قفل برای حفاظ آکاردئونی


قفل در آکاردئونی نقش مهمی در امنیت آن دارد. کیفیت بالای قفل و تسمه های حفاظ، استحکام آن را افزایش می دهد. قفل ها به صورت روکار و توکار نصب می شوند. برای افزایش امنیت درب، بهتر است از هر دو نوع قفل استفاده شود.


آیا می توان امنیت حفاظ آکاردئونی را افزایش داد؟


امروزه بسیاری از افراد برای افزایش امنیت فضای منزل و محیط کار خود اقدام به نصب حفاظ آکاردئونی می کنند. یکی از مشکلات این درب ها، وارد کردن دیلم و جک به داخل آنهاست. راه حل این مشکل، استفاده از حفاظ هایی است که تراکم بالایی از تسمه دارند. علاوه بر این، با نصب قفل های ضد سرقت مرغوب می توانید امنیت حفاظ خود را چندین برابر کنید.


نحوه ساخت درب آکاردئونی


در ساخت این نوع درب باید دقت زیادی داشت. اولویت اول در زمان ساخت، حفظ امنیت و جلوگیری از نفوذ سارقین می باشد. امروزه متخصصین این حوزه تلاش می کنند تا با استفاده از مواد با کیفیت و با تکیه بر مهارت خود، درب هایی استاندارد با ضریب ایمنی بالا تولید نمایند. درب های آکاردئونی که از جنس های با کیفیت تهیه شوند، در مقابل ورود سارقین از خود مقاومت نشان می دهند. تسمه های آهنی به کار رفته در ساختار آنها باعث افزایش استحکام این نوع حفاظ می شوند.
امروزه درب های آکاردئونی را در کارگاه ها و با استفاده از دستگاه ها و ابزار خاصی می سازند.


رنگ آمیزی حفاظ آکاردئونی


برای رنگ آمیزی حفاظ های آکاردئونی از رنگ های الکترواستاتیک (پودری) استفاده می کنند. به این ترتیب که رنگ را به وسیله دستگاه به حفاظ می پاشند. سپس حفاظ را درون کوره با حرارت بالا قرار می دهند. این کار باعث می شود تا رنگ پخته شود و ثبات پیدا کند. یکنواختی رنگ حفاظ به دلیل خاصیت مغناطیسی موجود در این روش می باشد.


نصب حفاظ و نرده آکاردئونی


کارشناسان آکام حفاظ در ابتدا ابعاد در ورودی را اندازه گیری می کنند. سپس پروفیل های درب آکاردئونی و خود در را متناسب با ابعاد موردنظر می سازند. بعد از این مرحله، جوشکار شرکت در محل حاضر می شود و چهارچوب حفاظ و نرده آکاردئونی را بر روی چهارچوب در ساختمان جوش می دهد. در ادامه اقدام به نصب قسمت آکاردئونی بر روی ریل های چرخ دار می کند.

حفاظ نرده و اکاردئونی


اندازه حفاظ آکاردئونی = ارتفاع * عرض

اندازه گیری ها از قسمت بیرونی چهارچوب در صورت می گیرند.


اجرای حفاظ و نرده آکاردئونی


با اجرای حفاظ و نرده آکاردئونی می توان ضریب امنیت ساختمان را افزایش داد. با استفاده از این حفاظ می توانید از ورود سارقین به ساختمان جلوگیری کنید.


قیمت حفاظ آکاردئونی و نرده


فاکتورهای مختلفی مانند جنس، نوع طراحی، تراکم نرده آکاردئونی، ضخامت، وزن، ابعاد نرده آکاردئونی، نوسانات قیمت آهن و ... بر قیمت حفاظ آکاردئونی تاثیرگذار هستند. حفاظ های آکاردئونی، مدل های مختلفی دارند که از نظر قیمت با هم تفاوت دارند. ضریب امنیت برخی از انواع حفاظ آکاردئونی بالاتر از بقیه می باشد. بر روی طراحی برخی از مدل ها هم کار بیشتری انجام شده است. این عوامل بر روی قیمت حفاظ آکاردئونی موثر هستند. از ارزان ترین و گران ترین مدل حفاظ آکاردئونی می توان به مدل دو گل و مدل پرچ مخفی اشاره کرد.

قیمت حفاظ آکاردئونی و نرده


نکات مهم در تعیین قیمت حفاظ آکاردئونی


- یکی از نکات مهم در تعیین قیمت درب آکاردئونی، ابعاد درب منزل می باشد. هر چقدر درب ها کوچکتر باشند قیمت کمتری دارند. اندازه استانداردی برای درب آکاردئونی وجود ندارد. اما در بیشتر موارد 2-3 مترمربع است. در حال حاضر، برخی از درب های ضد سرقت با ابعاد 210*110 تولید می شوند.
- نکته دوم نوع قفل است. بر روی درب های آکاردئونی دو نوع قفل (توکار و روکار) نصب می شوند. قفل های توکار یا قفل سوئیچی مخفی موجب افزایش قیمت درب آکاردئونی می شوند. قفل ها نقش مهمی در افزایش امنیت درب آکاردئونی ایفا می کنند.
- تراکم حفاظ هم بر قیمت درب آکاردئونی تاثیرگذار است. هر چقدر تعداد تیغه های عمودی حفاظ بیشتر و فاصله آنها کمتر باشد، میزان امنیت حفاظ بیشتر است. این سازه نسبت به مدل های کم تراکم، وزن بیشتری دارد. به همین علت از قیمت بالاتری برخوردار می باشد. یکی از رایج ترین مدل های درب آکاردئونی، مدل 3 لوزی یا سه گل است که تراکم بالا و طرح پیچیده آن موجب شده تا امنیت حفاظ بیشتر باشد.
- یکی دیگر از موارد مهم در تعیین قیمت درب آکاردئونی، نوع طرح درب است. در طرح های ساده از فلز کمی استفاده می شود و از نظر قیمت ارزان تر هستند. در حالی که طرح های پیچیده تر، به علت استفاده از گل های سنگین و فلزات بیشتر، قیمت بالاتری دارند.


قیمت درب آکاردئونی را چطور محاسبه می کنند؟


برای این کار می توان ارتفاع درب را در عرض آن ضرب کرد. سپس عدد به دست آمده را در قیمت هر متر مربع ضرب نمایید.
ارتفاع درب* عرض درب* قیمت هر متر مربع = قیمت درب آکاردئونی


خدمات شرکت آکام حفاظ


شرکت آکام حفاظ در زمینه نصب و اجرای انواع حفاظ فعالیت می کند. این شرکت با نصب حفاظ های استاندارد امنیت ساختمان شما را افزایش می دهد. در ساختار حفاظ آکاردئونی و نرده آکام حفاظ از تسمه و پرچ های با کیفیت و مناسب استفاده می شود. نرده های آکاردئونی آکام حفاظ از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار می باشند.


سوالات متداول


1- میزان امنیت حفاظ های آکاردئونی چقدر است؟
این حفاظ ها امنیت بالایی دارند و وجود قفل و لولاهای استاندارد باعث افزایش ضریب امنیتی آنها شده است. نرده های آکاردئونی که از جنس آهن هستند از استحکام بالاتری برخوردار می باشند.
2- حفاظ آکاردئونی چه کاربردهایی دارند؟
این نوع حفاظ برای امنیت منزل، ادارات، شرکت های خصوصی، پاساژها، پارکینگ ها، درب و پنجره ویلا و ... به کار می روند.
3- قیمت نصب نرده آکاردئونی چقدر است؟
قیمت این نرده ها با توجه به جنس، تراکم، ضخامت، وزن، نوع طراحی و ... تعیین می شود.

 

 


چاپ   ایمیل

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

اینستاگرام

واتساپ

تهران، بزرگراه فتح(غرب به شرق)، کیلومتر 6 ،قبل از پل کن، روبروی معاونت فناوری و اطلاعات ناجا، پلاک 554

درباره ما

گروه حفاظ آکام با بیش از 10 سال سابقه در زمینه تولید تخصصی حفاظ شاخ گوزنی و سایر انواع حفاظ های ساختمانی ، از پیشروان این صنعت در کشور ایران می باشد. حفاظ آکام با بهره گیری از متدهای روز دنیا و با کمک پرسنلی با تجربه و توانمند بخشی قابل توجهی از بازار محصول حفاظ شاخ گوزنی در استان تهران را اختیار دارد. حفاظ آکام جزو اولین تولید کنندگان حفاظ بوده و سهم ویژه در توسعه و پیشبرد این صنعت داشته است . حفاظ آکام با تلفیق تجربه ، حفاظ سازی سنتی و تولید حفاظ به روش علمی توانسته است محصولاتی با عمر مفید و مقاومت بالا را تولید و عرضه کند .

مقالات پر بازدید

آدرس ما

تماس با ما

اینستاگرام

واتساپ

درباره ما

گروه حفاظ آکام با بیش از 10 سال سابقه در زمینه تولید تخصصی حفاظ شاخ گوزنی و سایر انواع حفاظ های ساختمانی ، از پیشروان این صنعت در کشور ایران می باشد. حفاظ آکام با بهره گیری از متدهای روز دنیا و با کمک پرسنلی با تجربه و توانمند بخشی قابل توجهی از بازار محصول حفاظ شاخ گوزنی در استان تهران را اختیار دارد. حفاظ آکام جزو اولین تولید کنندگان حفاظ بوده و سهم ویژه در توسعه و پیشبرد این صنعت داشته است . حفاظ آکام با تلفیق تجربه ، حفاظ سازی سنتی و تولید حفاظ به روش علمی توانسته است محصولاتی با عمر مفید و مقاومت بالا را تولید و عرضه کند .

مقالات پر بازدید

آدرس ما

تهران، بزرگراه فتح(غرب به شرق)، کیلومتر 6 ،قبل از پل کن، روبروی معاونت فناوری و اطلاعات ناجا، پلاک 554