حفاظ شاخ گوزنی به همراه لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی به همراه لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی

 حفاظ شاخ گوزنی ( Deer antler guard)، یک نوع حفاظ روی دیوار است که از تعداد زیادی شاخک با نوک های تیز و برنده ساخته شده است. این شاخک ها به صورت درهم پیچیده قرار دارند تا از ورود سارقین و جانوران به ساختمان جلوگیری کنند. ظاهر حفاظ شاخ گوزنی، یک نمای زیبا برای ساختمان ایجاد کرده است. علاوه بر این، ارزش دکوراسیونی ساختمان را بالا برده است. به همین علت حفاظ شاخ گوزنی طرفداران زیادی دارد. 

حفاظ شاخ گوزنی جزء محبوب ترین انواع حفاظ روی دیوار است. این حفاظ از نظر ظاهری شبیه شاخ قوی گوزن می باشد. طراحی فوق العاده حفاظ شاخ گوزنی در کنار استحکام و قیمت مناسب آن باعث جلب توجه بسیاری از مشتریان شده است. میلگردهایی که در ساختار نرده حفاظ شاخ گوزنی وجود دارند، نوک تیز و بلند هستند. به همین علت از ورود سارقین جلوگیری می کنند.
برای اتصال قطعات و میلگردهای نرده شاخ گوزنی از روش جوش دی اکسید کربن یا الکترود استفاده می کنند. جوشکاری co2 باعث می شود تا میلگردها به یکدیگر و میله اصلی محکم وصل شوند. در این حالت، احتمال جدا شدن آنها کاهش می یابد. یکی از نقاط قوت حفاظ شاخ گوزنی، استحکام بالا و ماندگاری طولانی مدت آنها است.
امنیت یکی از مهم ترین دغدغه های زندگی امروز می باشد. به همین دلیل یکی از نیاز های اساسی این روزها در هر مکانی از خانه گرفته تا کارخانه، حفاظ است. از حفاظ ها می توان در بین جاده، گارد ریل (کنار جاده)، دور باغ، مزرعه، پنجره، روی دیوار و ... استفاده نمود. حفاظ ها انواع مختلفی دارند. حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع حفاظ روی دیوار می باشد. این حفاظ نسبت به حفاظ های دیگر قیمت پایینی دارد که از تعدادی میلگرد محکم و نوک تیز ساخته می شود. حفاظ شاخ گوزنی از قدیمی ترین و پر فروش ترین نرده ها می باشد که بالاترین سطح ایمنی را برای دیوار فراهم می کند. در ادامه با ما همراه باشید تا با حفاظ شاخ گوزنی بیشتر آشنا شوید.

 

 

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی

 

قیمت هر متر وزن هر پانل حفاظ شاخ گوزنی
تماس بگیرید 15 قیمت حفاظ شاخ گوزنی
تماس بگیرید 17 قیمت حفاظ شاخ گوزنی
تماس بگیرید 19 قیمت حفاظ شاخ گوزنی
تماس بگیرید 21 قیمت حفاظ شاخ گوزنی
تماس بگیرید 23 قیمت حفاظ شاخ گوزنی
تماس بگیرید 25 قیمت حفاظ شاخ گوزنی
تماس بگیرید 27 قیمت حفاظ شاخ گوزنی
تماس بگیرید 29 قیمت حفاظ شاخ گوزنی
تماس بگیرید 31 قیمت حفاظ شاخ گوزنی


لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی را در ادامه آوردیم. شما می توانید با توجه به بودجه، نیاز و سلیقه ی خود، بهترین نوع حفاظ شاخ گوزنی را خریداری نمایید. حفاظ آکام ، انواع مختلفی از حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار را تولید و به مناطق مختلف ارسال می کند. شما می توانید قبل از خرید حفاظ، لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی را ملاحظه نمایید و سپس در صورت تمایل با شماره های 09125661013 و 09195665057 تماس بگیرید. انواع محصولات حفاظ آکام شامل حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ لیلیوم، حفاظ سر نیزه ای، حفاظ آکاردئونی، حفاظ بوته ای، حفاظ نخل مرداب و انواع درب های ورودی و ویلا می شوند. حفاظ های تولید شده توسط حفاظ آکام مانع از ورود افراد مزاحم به ساختمان شما می شوند. به این ترتیب می توانند آسایش ساکنین را فراهم نمایند. حفاظ های شاخ گوزنی در مدل های مختلفی تولید و بر روی دیوارهای املاک مسکونی، باغ و ویلا، ساختمان های دولتی، اداری، تجاری، کارگاه ها و کارخانه ها نصب می شوند. امنیت بالای این حفاظ ها موجب می شود تا ضریب نفوذ به ساختمان کاهش یابد.


قیمت حفاظ شاخ گوزنی در سال 1401


قیمت حفاظ شاخ گوزنی در سال 1401 تحت تاثیر عوامل مختلفی مانند ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی، ضخامت میلگردها، رنگ مورد استفاده برای حفاظ، شکل حفاظ ، تراکم شاخک ها و نوع جوشکاری تعیین می شود. حفاظ شاخ گوزنی را با استفاده از میلگردهای آهنی می سازند. معمولا در ساختار حفاظ شاخ گوزنی 15-8 شاخه اصلی وجود دارد که شاخه های فرعی به آنها اضافه می شوند. ارتفاع استاندارد حفاظ شاخ گوزنی 90 سانتی متر است که به درخواست مشتری، ارتفاع آن را بین 120-50 سانتی متر می سازند.
نرده شاخ گوزنی به صورت کم تراکم، با تراکم متوسط و پر تراکم ساخته می شود. تعداد و تراکم شاخک ها باعث تغییر قیمت هر متر شاخ گوزنی خواهد شد.
برای رنگ آمیزی حفاظ های شاخ گوزنی از رنگ های مختلفی استفاده می کنند. اما معمولا رنگ حفاظ از نوع کوره ای است. این روش مانع از اکسید شدن رنگ در طولانی مدت می شود. حفاظ شاخ گوزنی مدل های مختلفی دارد. به همین علت با قیمت های مختلفی عرضه می شود. هنگامی که برای قطعه ای از دیوار یا درب ساختمان خود حفاظ شاخ گوزنی نصب می کنید، نوع حفاظ و تراکم میله های آن مشخص می کنند که چقدر آهن در ساخت حفاظ به کار رفته است. بنابراین، هر چقدر تراکم میله ها بیشتر باشد، قیمت حفاظ شاخ گوزنی بالاتر می رود. برای اطلاع از قیمت حفاظ شاخ گوزنی در سال 1401 با کارشناسان حفاظ آکام تماس بگیرید.


قیمت هر متر مربع حفاظ شاخ گوزنی


قیمت هر متر مربع حفاظ شاخ گوزنی با توجه به نوع میلگرد به کار رفته در ساخت حفاظ (میلگرد 9 یا 10 میلی متر )، قیمت روز آهن، قطر میلگردها، نوع جوشکاری و رنگ مورد استفاده برای حفاظ تعیین می گردد. برای محاسبه ی قیمت هر متر مربع حفاظ شاخ گوزنی از دو روش استفاده می کنند. در روش اول، قیمت را بر اساس تراکم و ارتفاع میله های حفاظ مشخص می کنند و در روش دوم با توجه به وزن نرده محاسبه می شود. در روش اول، تعداد شاخک های موجود در 1متر از حفاظ را می شمارند و با توجه به آن قیمت تعیین می شود. اما در روش دوم، حفاظ را در حضور مشتری وزن می کنند.
معمولا از روش شمارش تراکم شاخک ها بیشتر استفاده می شود. حفاظ هایی که تراکم میله های آنها بیشتر باشد، ضریب امنیت بالاتری دارند و به همین علت قیمت آنها بیشتر است. البته قیمت هر متر مربع حفاظ شاخ گوزنی با خرید از حفاظ آکام مقرون به صرفه می باشد. چرا که شما به صورت مستقیم از تولید کننده خرید می کنید.

 

 

تاریخچه پیدایش حفاظ شاخ گوزنی

 

در طول تاریخ، انسان ها همواره به دنبال راهی بوده اند که بتوانند به بهترین شکل ممکن از محل زندگی خود محافظت کنند. امروزه نیز حفاظت از ساختمان برای امنیت در مقابل سارقین اهمیت بسیار زیادی دارد. در زمان های گذشته از سیم های خاردار برای محافظت از باغ ها، ویلاها و یا پایگاه های نظامی استفاده می‌ شد.
یکی از نقاط ضعف این سیم ها ظاهر نه چندان خوب آنها بود. با گذشت زمان، حفاظ شاخ گوزنی جایگزین سیم ‌های خاردار شد. حفاظ شاخ گوزنی در کنار امنیت بالاتر از نظر زیبایی نیز چشم ‌نوازتر می باشد. امروزه مدل های مختلفی از حفاظ شاخ گوزنی در بازار وجود دارد که با کمک آن ها می توان از ساختمان در برابر نفوذ افراد متفرقه و حیوانات محافظت نمود. حفاظ شاخ گوزنی را با نام حفاظ بوته خاری و یا خارپشتی نیز می شناسند.

 

 

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

 

حفاظ شاخ گوزنی یکی از محصولات آهنی است که با میلگرد تولید می شود. حفاظ شاخ گوزنی را در صنعت از میلگردهای شمشی و فولادی تولید می کنند. نام دیگر حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ خارپشتی و بوته خاری می باشد که بیشتر به نام حفاظ شاخ گوزنی مشهور است. حفاظ شاخ گوزنی از حفاظ های مدرن می باشد که می توان در فاصله زمانی کم، آن را نصب کرد و از مزایای امن آن برای همیشه استفاده نمود. حفاظ شاخ گوزنی در بالای دیوار، در و به عنوان نرده حفاظ امنیتی کاربرد دارد. این گارد (حفاظ) در ارتفاع های مختلف و استاندارد 70cm، 90cm، 1m و 1 متر و 20 سانتی متر ساخته و تولید می شود.
قیمت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به تراکمی که دارد، متفاوت می باشد. این نوع حفاظ از نطر ظاهری و وزنی، پر و سنگین هستند. همچنین سازندگان گارد شاخ گوزنی، آنها را در رنگ های مختلفی تولید می کنند که با توجه به سلیقه مشتری تنوع بالایی دارند. برای اینکه حفاظ شاخ گوزنی امنیت بیشتر و ‌موانع بهتری ایجاد کند، نوک آنها را مانند سوزن و تیغ، تیز می کنند. گارد شاخ گوزنی اجازه عبور به افراد و حیوانات را نمی دهد. بهترین و مناسب ترین جوش برای تولید حفاظ شاخ گوزنی، جوش CO2 می باشد. زیرا از نظر جوش پذیری میلگرد، این روش قوس الکتریکی بهتری دارد. همچنین بهترین و ماندگارترین پوشش رنگ برای این حفاظ، رنگ کوره ای یا پودری (الکترواستاتیک ) می باشد که در مقابل تغییرات فصلی، تابش شدید نور خورشید و برخورد با اجسام درشت و خشن دارای ماندگاری بسیار خوبی است. این نوع حفاظ بدلیل ایمنی بالا، تراکم، نوع ساختار، زیبایی و قیمت ارزان آن به یکی از پر طرفدارترین گارد ها تبدیل شده است.
حفاظ شاخ گوزنی درجه امنیت بالایی دارد و یک گزینه مناسب برای نصب بر روی دیوار خانه های مسکونی، اداره ها، اماکن تجاری و ... می باشد. با استفاده از این حفاظ می توان از ورود حیوانات (مانند موش و گربه و ...) و سارقان جلوگیری کرد. حفاظ هایی که در گذشته از آنها استفاده می شد، به صورت سر خم یا سیم خاردار بودند که نقاط ضعف زیادی داشتند. در حال حاضر مدل های مختلفی از حفاظ را تولید می کنند که از نظر شکل ظاهری، ضریب امنیت و استحکام تفاوت چشمگیری با مدل های قدیمی دارند. ضمن اینکه مورد تایید پلیس هم هستند. حفاظ های شاخ گوزنی از میلگردهای متراکم با نوک تیز و برنده ساخته می شوند. با وجود این میلگردها، عبور از حفاظ شاخ گوزنی غیر ممکن به نظر می رسد. اگر کسی بخواهد از حفاظ کله گوزنی عبور کند، حتما زخمی می شود. حفاظ هایی که بر روی دیوار حیاط، باغ، ویلا و ... نصب می شوند، از ورود متجاوزان جلوگیری می کنند. با وجود حصارهای شاخ گوزنی کسی نمی تواند از دیوار ، درب یا پنجره بالا برود.
حفاظ شاخ گوزنی یکی از مدل های حفاظ روی دیوار است که با استفاده از میلگردهای آهنی تولیدی می شود. شاخ گوزنی را در قسمت بالای درب و دیوار نصب می کنند. البته این حفاظ به عنوان نرده حفاظ امنیتی هم به کار می رود. حفاظ های شاخ گوزنی را با ارتفاع های استاندارد می سازند. تراکم حفاظ بر روی قیمت حفاظ شاخ گوزنی موثر است. هر چقدر در ساختار حفاظ شاخ گوزنی از میلگردهای بیشتری استفاده کنند، وزن آن بیشتر می شود و در نتیجه قیمت حصار شاخ گوزنی بالاتر می رود. سازندگان حفاظ شاخ گوزنی برای جذب مشتری بیشتر، محصولات خود را با رنگ های متنوع تولید می کنند. با این کار می توانند پاسخگوی سلایق مختلف باشند. حفاظ آکام به عنوان یک تولید کننده عمده حفاظ شاخ گوزنی، محصولات خود را با کیفیت و قیمت مناسبی به مشتریان ارائه می دهد. با توجه به اینکه نوسانات قیمت ارز بر روی قیمت حفاظ شاخ گوزنی تاثیر می گذارد، مشتریان عزیز می توانند از طریق ارتباط با ما از قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی و مدل های دیگر حفاظ مطلع شوند.

 

 

انواع حفاظ شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی که شبیه به شاخ های گوزن می باشد در مدل های مختلفی تولید می شود. از این حفاظ ها می توان در برابر ورود افراد متفرقه و حیوانات به داخل محیط مورد نظر استفاده نمود. از جمله انواع حفاظ شاخ گوزنی می توان مدل های مارال، اف و 5 شاخ را نام برد. هر کدام از این حفاظ ها مزایا و ظاهر خاص خود را دارند و برای یک منظور از آن ها استفاده می شود.
در بازار کشور ما می توان مدل های مختلفی از این نوع حفاظ ها را پیدا کرد. مدل های مختلف این حفاظ ها شامل موارد زیر است:

حفاظ شاخ گوزنی مدل بوته ای


حفاظ بوته ای به عنوان نسل اولیه نرده حفاظ های مدرن شناخته می شود. میله های نوک تیزی دارد که بر اساس منطق خاصی در هم پیچیده اند. برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی مدل بوته ای محدودیتی وجود ندارد. مشتریان می توانند این حفاظ را با تراکم بیشتر سفارش دهند. در این صورت، ضریب امنیت حفاظ بوته ای افزایش می یابد. حفاظ بوته خار هم از نظر زیبایی و هم استحکام، شبیه شاخ های گوزن می باشد. حفاظ های بوته ای را با استفاده از میلگردهای آهنی می سازند. این میلگردها را به وسیله جوش الکترود و جوش دی اکسید کربن به هم متصل می کنند. قیمت حفاظ شاخ گوزنی مدل بوته ای با توجه به نوع جوشکاری به کار رفته در آن متفاوت است.

حفاظ شاخ گوزنی مدل لیلیوم


حفاظ شاخ گوزنی مدل لیلیوم از گل زیبای لیلیوم الهام گرفته شده است. امنیت این حفاظ بیشتر از حفاظ شاخ گوزنی می باشد. این حفاظ از قسمت مرکزی گسترش پیدا می کند و می توان آن را با ارتفاع های دلخواه تولید کرد. گاهی اوقات رنگ آمیزی حفاظ به صورت دو رنگ انجام می شود. این امر رضایت خریداران را به همراه دارد.

 

حفاظ شاخ گوزنی مدل آبشاری


برای محافظت از ساختمان می توان از حفاظ مدل آبشاری استفاده کرد. این حفاظ مانع از ورود سارقین به محوطه ساختمان می شود. حفاظ شاخ گوزنی مدل آبشاری جزء امن ترین و بهترین نوع حفاظ روی دیوار به شمار می رود. حفاظ آبشاری یکی از پر کاربردترین نوع حفاظ است که تاثیر بسزایی در افزایش امنیت ساختمان ها دارد. نرده حفاظ شاخ گوزنی یکی از مدل هایی است که می توان آن را روی تمام دیوارها نصب کرد. طراحی ساده و ظاهر زیبای این حفاظ باعث شده است تا طرفداران زیادی داشته باشد. یکی از نکات مهم در مورد حفاظ شاخ گوزنی، قیمت مناسب آن است.

حفاظ شاخ گوزنی مدل لاله ای


حفاظ شاخ گوزنی مدل لاله ای را با الهام از گل لاله می سازند. این حفاظ به عنوان یکی از زیباترین مدل های حفاظ شناخته می شود. ظاهر زیبا و منحصر به فرد حفاظ شاخ گوزنی مدل لاله ای نظر مشکل پسندان را جلب می کند. قسمت بالای حفاظ لاله ای، اشکال نامنظمی دارد. گلبرگ های لاله به همه جهت متمایل می شوند که این امر امنیت حفاظ را افزایش می دهد. مشتریان می توانند رنگ دلخواه خود را سفارش دهند. برای رنگ آمیزی حفاظ لاله ای از رنگ های کوره ای الکترو استاتیک استفاده می کنند تا مقاومت حفاظ را در مقابل شرایط جوی، پوسیدگی و خوردگی افزایش دهند.

 

تصاویر حفاظ شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی مدل مارال

 
حفاظ شاخ گوزنی مدل اف

 
حفاظ شاخ گوزنی مدل 5 شاخ

 
نرده حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین انواع حفاظ روی دیوار است. معمولا شاخ گوزنی را با ارتفاع 150-50 سانتی متر می سازند. برای اتصال شاخک های حفاظ شاخ گوزنی از جوش co2 و الکترود استفاده می کنند. مقطع برش پیکان های حفاظ به اندازه 4-2 سانتی متر می باشد. در زمان ساخت نرده حفاظ شاخ گوزنی از میلگردهای 10 کششی استفاده می کنند. طراحی این حفاظ به گونه ای است که از ورود سارقین و حیوانات جلوگیری کند. حصارهای شاخ گوزنی که بر روی دیوار نصب می شوند، اجازه ورود به افراد غیر مجاز را نمی دهند. تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی محصولات خود را با استفاده از فولاد (با کربن بالا) و میلگردهای 10 کششی می سازد. حفاظ شاخ گوزنی را می توان روی هر نوع دیواری نصب کرد.


بهترین حفاظ روی دیوار


همه افراد به دنبال خرید بهترین حفاظ روی دیوار هستند. امروزه بسیاری از مردم برای محافظت از جان، مال، اسناد و ... اقدام به نصب حفاظ می کنند. حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین مدل های نرده حفاظ است که بر روی دیوار حیاط ساختمان، ویلا و باغ نصب می کنند. شاخ گوزنی را با نام حفاظ ضد سرقت روی دیوار یا محافظ لبه های دیوار می شناسند. میلگردهای تیز و برنده ی نرده حفاظ به عنوان دزدگیر آهنی روی دیوار عمل می کنند. برای امن کردن محیط ساختمان خود می توانید این نوع حفاظ را روی دیوار، درب یا پنجره ی خانه ی خود نصب کنید. حفاظ شاخ گوزنی، کاربردی در فضای داخلی منزل ندارد و فقط برای محافظت از محیط بیرون می باشد. نوک تیز میله ها، خطرناک هستند. بنابراین باید محل نصب شاخ گوزنی را با دقت کافی انتخاب کرد. نرده حفاظ شاخ گوزنی گزینه ی مناسبی برای پنجره های خانه مسکونی یا دفاتر اداری می باشد. بر روی تمام دیوارها با عرض های مختلف می توان آن را نصب کرد. برخی از افراد برای بالا بردن امنیت بالکن و حیاط کوچک خانه خود از حفاظ شاخ گوزنی استفاده می کنند.
حفاظ شاخ گوزنی برای امنیت ویلا و باغ های شخصی نیز به کار می رود. مزایای زیاد نرده شاخ گوزنی موجب شده است تا در اولویت خرید مشتریان قرار بگیرد. این حفاظ زیبا، بسیار ایمن است و به سارقین اجازه ی ورود نمی دهد. حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع مناسبی دارد و می توان آن را روی دیوارهای کوتاه نصب کرد. این حفاظ می تواند نقش نرده را ایفا کند. ساختار شاخک های آن به گونه ای است که جایی برای قرار دادن دست و پا ندارد. این نرده حفاظ را در تمام مکان ها استفاده می کنند. یکی از ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی، عرض زیاد آن است. به همین علت عرض بیشتری از دیوار را پوشش می دهند. علاوه بر این، در شرایط آب و هوایی مختلف دوام می آورد. به دلیل کیفیت و دوام بالا تا مدت طولانی باقی می ماند.
حفاظ شاخ گوزنی با هدف تامین امنیت بر روی دیوار نصب می شود. این حفاظ آهنی راهکار مناسبی برای به دام انداختن مزاحمین است. با وجود آن، هیچ جنبنده ای نمی تواند وارد محوطه ساختمان شود. حفاظ کله گوزنی به عنوان یک سیستم دزدگیر برای خانه، باغ، ویلا، شرکت و کارخانه عمل می کند. شاخه های نوک تیز و بلند آن که شبیه شاخ های گوزن است، مانع از ورود دزدان می گردد. محصولات حفاظ آکام ظاهری زیبا و چشم نواز دارند. با نصب این حفاظ ها بر روی دیوارهای آجری، بتنی، سنگی و نماهای رومی ، صحنه ای خارق العاده را ایجاد می کنند. ساختار حفاظ های شاخ گوزنی با نرده حفاظ های قدیمی تفاوت دارد. کارشناسان ماهر حفاظ آکام، شاخک ها را به صورت زنجیری جوش می دهند. تراکم بالای میله ها و تیزی نوک آنها، ساختاری غیر قابل نفوذ را به وجود می آورد. ظاهر شاخ گوزنی تاثیر مثبتی در زیبایی نمای ساختمان دارد.
یکی از نکات مهم در مورد حفاظ، ضخامت میلگردهای آن است. در حال حاضر، برای ساخت شاخ گوزنی از میلگردهایی با ضخامت های مختلف استفاده می کنند. اگر در ساخت حفاظ از میلگردهای نا مرغوب استفاده شود، کیفیت حفاظ شاخ گوزنی به شدت کاهش می یابد. میلگردهای ضخامت 10 میلی متر ، گزینه ی مناسبی برای ساخت نرده حفاظ شاخ گوزنی هستند. برخی از مشتری ها برای کاهش هزینه های تمام شده ی حفاظ سفارش می دهند تا آن را با استفاده از میلگرد 9 بسازند.

 

 

ویژگی حفاظ شاخ گوزنی

 

• تراکم حفاظ شاخ گوزنی بالا می باشد و امکان عبور از بین نرده وجود ندارد. تراکم آن، 12 ردیف در هر شاخه اصلی است.
• حفاظ شاخ گوزنی از آهن های نو و با مقاومت بالا طراحی و تولید می شود. پس از ساخت امکان پیچ و خم کردن وجود ندارد .
• در ارتفاعات بالای حفاظ شاخ گوزنی امکان برش وجود ندارد. حتی اگر برش زده شود، نمی توان از عرض حفاظ شاخ گوزنی عبور کرد.
• برای جلوگیری از تغییر رنگ، افزایش دوام و طول عمر آن از رنگ روغنی و مورد سلیقه مشتری استفاده می شود .
حفاظ شاخ گوزنی در رنگ های قهوه ای سوخته، سفید و مشکی در بازار عرضه می گردد .
• استحکام حفاظ شاخ گوزنی بالا می باشد و سریع نصب می شود. برای تولید حفاظ شاخ گوزنی، میلگرد استاندارد مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل استحکام و مقاومت حفاظ شاخ گوزنی افزایش می یابد.
• این نوع حفاظ در برابر ضربه، مقاومت بالایی دارد.
• گارد شاخ گوزنی دارای ظاهری زیبا است و به زیبایی شهر آسیب نمی رساند.
• قیمت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به کارآیی خوبی که دارد، مناسب می باشد.
• از دیگر قابلیت های حفاظ شاخ گوزنی، امکان نصب بر روی انواع دیوار امکان پذیر است.

 حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

 

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار از حمله مهاجم و دزد به خانه جلوگیری می کند. در حال حاضر انواع مختلفی از حفاظ وجود دارد که مشتریان می توانند با توجه به سلیقه و نیاز خود، مدل مناسب را خریداری کنند. انواع حفاظ روی دیوار شامل حفاظ شاخ گوزنی، لیلیوم، بوته ای، نیزار، آبشار و ... می شوند. از طریق نصب انواع حفاظ روی دیوار می توان امنیت ساختمان را افزایش داد. معمولا سرقت از ساختمان هایی که فاقد حفاظ هستند، به راحتی امکان پذیر است. حفاظ های روی دیوار مانع از ورود دزدان به ساختمان می شوند. حفاظ شاخ گوزنی یکی از ابزارهای مفیدی است که تاثیر مهمی در افزایش ضریب امنیت دارد.

 

مزایا حفاظ شاخ گوزنی

 

• عبور از بالای حفاظ شاخ گوزنی غیر ممکن است.
• این حفاظ در برابر شرایط آب و هوایی، استحکام بسیار بالایی دارد.
• خمکاری های رو به بیرون و در جهت های مختلف حفاظ شاخ گوزنی، مانع ایستادن در کنار آنها می شود.
• حفاظ شاخ گوزنی امنیت بالایی دارد. زیرا نیزه های موجود در آن از تراکم بالایی برخوردار هستند.
• دارای هزینه نگهداری و بازسازی بسیار کمی نسبت به سایر حفاظ ها می باشد.
• زیبایی نمای محل مورد نظر را دو چندان می کند.

 

 

 

معایب حفاظ شاخ گوزنی

 

از اصلی ترین معایب حفاظ شاخ گوزنی شرکت های نامعتبر می توان به بریده و یا خم شدن حفاظ توسط افراد اشاره نمود. زمانی که تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی از میلگردهایی با قطر خیلی کم استفاده کند، کار بریدن و خم کردن نرده برای هر شخصی مثل آب خوردن خواهد بود. از بارز ترین معایب دیگر این حفاظ، نوع جوش آن است که باید دو طرفه باشد. اما برخی از تولید کننده ها از جوش یک طرفه با الکترود استفاده می کنند که مقاومت خیلی پایینی دارد.

 

کاربرد حفاظ شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی از نظر ظاهری و استحکام یکی از برترین حفاظ ها می باشد. استفاده از این نوع حفاظ، مانع ورود سارقین و حیوانات خیابان به منزل، ویلا و باغ می شود. یکی از بهترین حفاظ ها بر روی دیوار، حفاظ شاخ گوزنی می باشد که امروزه کاربرد زیادی برای حفاظت از منزل، باغ ها و ویلا ها دارد .این نوع گارد را می توان برای موارد زیر استفاده نمود.
• کارخانه ها
• دیوارهایی با ارتفاع کم
• استفاده از حفاظ شاخ گوزنی برای محله هایی با امنیت پایین
• ویلاها و خانه های خارج شهر
• از این حفاظ، می‌ توانید در پنجره‌ های آپارتمان ‌های مسکونی، دفترهای اداری، مطب، باغ، ویلا و ... استفاده نمایید.
• این حفاظ برای نصب روی انواع فنس، بالکن، نرده و ... مناسب است.

 
وزن و اندازه حفاظ شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی به هر اندازه که دارای تراکم بیشتر و طول شاخه های بلند تری باشد، وزن آن نیز بالاتر خواهد بود. بهتر است که برای امنیت بیشتر ساختمان از حفاظ هایی که دارای وزن استاندارد هستند، استفاده گردد. حفاظ شاخ گوزنی سبک دارای تراکم کمتری می باشد. برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد شماره 10 (قطر 10 میلی متر) استفاده می شود. ابتدا این میلگردها را برش داده و پس از برش و تیز کردن سطح آنها با کمک دستگاه های مخصوص، حفاظ را فرم می دهند تا پس از جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی دارای کیفیت بالایی باشد.

حفاظ های شاخ گوزنی به هر اندازه که دارای تراکم بیشتر و طول شاخه های بلند تری باشند، وزن آنها نیز بالاتر خواهد بود. بهتر است که برای امنیت بیشتر ساختمان از حفاظ هایی که دارای وزن استاندارد هستند، استفاده شود. حفاظ های شاخ گوزنی سبک دارای تراکم کمتری هستند. برای حفاظ های شاخ گوزنی از میلگرد شماره ۱۰ استفاده می شود. به این معنا که میلگرد به کار برده شده برای ساخت این نوع حفاظ ها دارای قطری به اندازه ۱۰ میلیمتر می باشد. ابتدا این میلگردها را برش داده و پس از برش و تیز کردن سطح آنها با کمک دستگاه های مخصوص این حفاظ ها فرم داده می شوند تا پس از جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی دارای کیفیت بالایی باشد.

 

تراکم حفاظ شاخ گوزنی

 

میزان تراکم حفاظ شاخ گوزنی یکی از مهم ترین نکاتی است که پیش از خرید حفاظ روی دیوار باید به آن توجه داشته باشید. زیرا مبنای فروش حفاظ شاخ گوزنی بر اساس هر متر می باشد. هرچه اندازه تراکم قطعات حفاظ شاخ گوزنی بیشتر باشد، کارایی و بازدارندگی حفاظ در برابر ورود غیر مجاز افراد و حیوانات نیز بیشتر می شود. تراکم مناسب علاوه بر افزایش کارایی حفاظ، مقاومت نرده را در برابر فشارهای وارده افزایش می دهد.

 

ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی

 

ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی بر خلاف تراکم آن، کاملا مشخص و به راحتی قابل اندازه گیری می باشد. ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی به معنای بلندی حفاظ از پایین آن تا بالاترین نقطه ی آن است. معمولا ارتفاع از 50 تا 120 سانتی متر در حفاظ های شاخ گوزنی متغیر می باشد که بسته به ارتفاع دیوار عرضه می شود.

 

ارتفاع و تراکم مناسب حفاظ شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی با سایز‌های متفاوتی تولید می شود که هر یک از تراکم و ارتفاع خاصی برخوردار هستند. در میان سایر مدل از حفاظ ‌های گوزنی تولید شده، نرده شاخ گوزنی با ارتفاع 120 سانتی‌ متر و تراکم 12 ردیف دارای ضریب امنیت بسیار بالاتری خواهد بود.
اما به صورت کلی، برای تهیه ی حفاظ شاخ گوزنی، ابتدا ارتفاع دیوار را در نظر بگیرید و با توجه به ارتفاع دیوار (بلند، کوتاه و یا متوسط) ارتفاع نرده ی حفاظ را انتخاب نمایید. در اکثر مواقع ارتفاع دیوارها اندازه ی متوسطی (بین 2.5 تا 3 متر) دارند که حفاظ با ارتفاع متوسط 70 تا 90 سانتی متر مناسب این دیوار ها است.
اما در رابطه با تراکم سعی نمایید حفاظ هایی را تهیه کنید که در کنار کیفیت بالا در ساخت، از تراکم ‌قابل قبولی برخوردار باشند. تراکم حفاظ را با مشاهده مورد بررسی قرار دهید. زیرا تراکم‌ یک حفاظ به خوبی با مشاهده و بررسی، قابل سنجیدن است.

 

رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی

 

بعد از جوش خوردن شاخک های حفاظ شاخ گوزنی، آن را رنگ آمیزی می کنند. معمولا رنگ آمیزی آن با توجه به نظر مشتری انجام می شود. در برخی از شرایط ممکن است بعد از گذر مدت زمانی شاهد آن باشید که رنگ قسمت های مختلف حفاظ شاخ گوزنی از بین رفته است. در این صورت بهترین کار آن می باشد که با استفاده از یک اسپری دوباره این بخش ها را رنگ آمیزی نمایید. این اقدام کار سختی نیست. ولی انجام آن باعث می شود که برای مدت طولانی بتوانید از این نوع حفاظ نگهداری کنید.

رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی از زنگ زدگی آن جلوگیری کرده و باعث زیبایی حفاظ و نمای مکان مورد استفاده می شود. حفاظ شاخ گوزنی در رنگ های مختلفی مانند مشکی، مسی، سفید، کرمی، مشکی طلایی و قوه ای سوخته وجود دارد. در واقع انتخاب رنگ حفاظ شاخ گوزنی متناسب با نمای ساختمان و رنگ دیوار ها می باشد.

 

خدمات شرکت

 

خدمات شرکت آکام حفاظ شامل اجرا و نصب انواع حفاظ مانند شاخ گوزنی، لیلیوم، سرنیزه و ... می شوند. تمامی محصولات این شرکت، کیفیت بالایی دارند. قیمت حفاظ شاخ گوزنی متناسب با کیفیت آن ها تعیین می شود. اما در بین انواع حفاظ ها، حفاظ شاخ گوزنی قیمت پایین تری دارد. برای اطلاع از قیمت و نحوه نصب انواع حفاظ شاخ گوزنی با ما در ارتباط باشید.

 

 

ساخت حفاظ شاخ گوزنی

 

برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی به مواد اولیه متعددی نیاز می باشد. از جمله مهمترین آنها، میلگرد شماره 10 است. استفاده از این نوع میلگرد باعث شده تا حفاظ شاخ گوزنی دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی باشد.
حفاظ شاخ گوزنی از پروفیل های آهنی با ضخامت 1 سانتی متر و توسط دستگاه تولید، ساخته می شود. این پروفیل ها توسط گیوتین دستگاه تولید حفاظ شاخ گوزنی، بر اساس اندازه ‌های محل نصب و به صورت اریب برش خورده و توسط دستگاه خم، حالت داده می ‌شوند.

سپس این پروفیل‌ ها توسط یکی از دو روش جوش الکترود یا جوش CO2 در شابلون به هم جوش می خورند. جوش CO2 معمولا نسبت به جوش الکترود برتری دارد. زیرا جوش الکترود مقاومت پایین ‌تری داشته و به صورت نقطه ‌ای در محل مورد نظر اجرا می ‌شود. همچنین امکان جدا کردن و شکستن آن بعد از تولید بالاتر است و رنگ ‌آمیزی روی جوش الکترود نیز کار راحتی نخواهد بود. اما جوش CO2 در دو طرف کار انجام شده، مقاومت بسیار بالاتری داشته و رنگ ‌آمیزی روی آن نیز به راحتی انجام می ‌شود. قیمت جوشکاری CO2 هم گران ‌تر از جوشکاری الکترود می باشد.
در آخر، سر شاخه ‌های حفاظ توسط فارسی ‌بر به طول 2 الی 4 سانتی متر برش خورده و تیز می ‌شوند. پس از اتمام برش، جوشکاری و چربی ‌زدایی از حفاظ، آن را توسط پیستوله و یا با قرار دادن در وان رنگ، رنگ‌ آمیزی نموده و در کوره قرار می ‌دهند. البته آموزش ساخت نرده شاخ گوزنی کاری تخصصی بوده و نیاز به ابزارهای بسیار خاص دارد.

 

آموزش ساخت حفاظ شاخ گوزنی

 

ساخت حفاظ شاخ گوزنی به دانش و مهارت نیاز دارد. متخصصین این حوزه، بعد از بریدن میلگردها در اندازه های موردنظر، اقدام به خم کاری و فرم دهی آنها می کنند. این کار را با استفاده از دستگاه های مخصوصی انجام می دهند. در ادامه، شاخک های حفاظ را بر روی بدنه آن جوش می دهند. در نهایت هم حفاظ را شستشو داده و رنگ آمیزی می کنند. تولید کننده های حفاظ شاخ گوزنی با استفاده از روش های مختلفی این محصول را می سازند. این اختلاف روش ها باعث می شود تا کیفیت حفاظ ساخته شده متفاوت باشد. تغییرات موجود در روش ساخت حفاظ شاخ گوزنی باعث می شوند تا محصول نهایی از نظر کیفیت، نوع رنگ کاری و نحوه جوشکاری تفاوت داشته باشد.

 

نصب حفاظ شاخ گوزنی


نصب حفاظ شاخ گوزنی کار ساده ای نیست و به تجربه و تخصص نیاز دارد. به همین علت، در ابتدا کارشناسان فنی به بررسی وضعیت دیوار می پردازند و بهترین روش را برای نصب حفاظ شاخ گوزنی انتخاب می کنند. این عملیات رایگان بوده و هزینه ای برای مشتری ندارد. با توجه به شاخک های تیز و برنده ای آن، امکان ایجاد آسیب های مختلف وجود دارد. به همین دلیل باید توسط نصاب ماهر و باتجربه، نصب شود تا بتوان به راحتی، آسیب های موجود را کاهش داد.
برای نصب حفاظ شاخ گوزنی سوراخ هایی به قطر 10 میلی متر بر روی دیوار ایجاد می گردد. سپس قطعات فلزی به طول 15 سانتی متر به عنوان میخ در سوراخ کوبیده می شود، تا زمینه ی اتصال بین حفاظ شاخ گوزنی و دیوار را فراهم کند. بهتر است برای نصب حفاظ شاخ گوزنی برای اینکه ایستایی خوبی داشته باشد، طول حفاظ حداقل 4 سانتی متر یکدیگر را پوشش دهد. حفاظ شاخ گوزنی در قسمت های بیرونی و لبه های خارجی دیوار نصب می شود. پس از نصب کردن روی دیوار اگر فشار کمی به حفاظ وارد شود، باعث لغزش می گردد. به همین دلیل سارقان نمی توانند از حفاظ بالا روند. زیرا اگر حفاظ ثابت باشد به عنوان تکیه گاه سارقان می توانند از آن استفاده کنند و بالا بروند.

 

 

روش نصب حفاظ شاخ گوزنی


روش نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوارهای سنگی، آجری، سیمانی و ... متفاوت است. در ادامه به چند روش نصب حفاظ شاخ گوزنی اشاره می کنیم.
روش 1- معمولا برای نصب حفاظ شاخ گوزنی، پایه حفاظ را به داخل دیوار وارد و آن را محکم می کنند.
روش 2- برخی از افراد برای نصب حفاظ شاخ گوزنی از روش دیگری استفاده می کنند. در این روش، بدنه حفاظ را به دیوار جوش می دهند. آنها با دقت و ظرافت خاصی این کار را انجام می دهند تا آسیبی به دیوار و نمای ساختمان وارد نشود.
روش 3- در یکی دیگر از روش های نصب حفاظ شاخ گوزنی، پایه های حفاظ که داخل دیوار شده اند را به بدنه اصلی آن جوش می دهند.مرکز فروش حفاظ شاخ گوزنی دست دوم


با جستجو در بازار متوجه می شوید که برخی مراکز علاوه بر شاخ گوزنی نو، در زمینه فروش حفاظ شاخ گوزنی دست دوم هم فعالیت می کنند. این امر به دلیل نوسانات قیمت آهن، میلگرد و مواد اولیه رخ می دهد. برخی از افراد بودجه ی کافی برای تهیه حفاظ شاخ گوزنی نو ندارند. آنها با مراجعه به مرکز فروش حفاظ شاخ گوزنی دست دوم، اقدام به خرید این محصول می کنند. در این مرکز، می توان انواع مدل های حفاظ دست دوم را پیدا کرد. البته باید به خاطر داشت که حفاظ شاخ گوزنی دست دوم هرگز کیفیت حفاظ نو را ندارد و استحکام آن پایین تر می باشد.


حفاظ شاخ گوزنی دست دوم


اگر به خانه های قدیمی دقت کرده باشید، می بینید که بسیاری از آنها دارای حفاظ می باشند. برخی از افراد در زمان تخریب یا تعویض این حفاظ ها، به خرید و فروش آنها می پردازند. حفاظ شاخ گوزنی دست دوم دارای قیمت و کیفیت پایین تری نسبت به حفاظ نو است. اغلب این حفاظ ها عمر زیادی دارند و در اثر تغییر شرایط جوی دچار فرسودگی و زنگ زدگی شده اند.


قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم


همان طور که گفته شده حفاظ های دست دوک کیفیت و استحکام پایینی دارند. بنابراین، با قیمت ارزان تری به فروش می رسند. قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم با توجه به جنس، اندازه، تراکم، استحکام و ... تعیین می شود. کسانی که تمایل به خرید حفاظ شاخ گوزنی دست دوم دارند، باید بدانند که ضریب امنیتی این نوع حفاظ پایین تر از حفاظ های شاخ گوزنی نو می باشد.


انتخاب حفاظ شاخ گوزنی دست دوم


اگر شما هم جزء افرادی هستید که می خواهید حفاظ شاخ گوزنی دست دوم خریداری کنید، به تراکم میله ها، ارتفاع و جنس حفاظ دقت کنید. اگر تراکم میله های حفاظ بیشتر باشد، ضریب امنیتی آن بالاتر است.


نکات مهم در زمان خرید حفاظ شاخ گوزنی دست دوم


یکی از نکات مهمی که در زمان خرید حفاظ شاخ گوزنی دست دوم باید به آن توجه کنید، سالم بودن شاسی حفاظ است. علاوه بر این به پروفیل ها یا میلگردهای حفاظ شاخ گوزنی دست دوم دقت نمایید تا پوسیده نباشند. یکسان بودن ابعاد حفاظ هم مورد مهمی است که نباید از آن غافل شد. در غیر این صورت، در زمان نصب حفاظ شاخ گوزنی دست دوم با مشکل مواجه می شوید. اگر حفاظی که خریداری می کنید، یکدست نباشد نمی تواند به خوبی از ورود حیوانات و افراد غیر مجاز جلوگیری کند.

حفاظ شاخ گوزنی از انواع حفاظ ساختمان می باشد که آن را بر روی دیوار نصب می کنند و با کمک آن می‌ توان جلوی ورود سارقین به داخل ساختمان را گرفت. به دلیل طراحی خاص و در هم تنیده و شلوغی که این حفاظ ها با سرشاخه های تیز دارند، می توان گفت که حفاظ های شاخ گوزنی غیرقابل عبور هستند.

در مقایسه با سایر حفاظ ها، نوع شاخ گوزنی دارای ضریب امنیت بالایی هستند و از جمله ایمن‌ ترین حفاظ ها محسوب می شوند. امکان استفاده از این حفاظ ها برای محافظت از منازل مسکونی، مناطق تفریحی، ویلاهای درون شهری و برون شهری و اداره جات وجود دارد. طراحی این حفاظ ها به گونه ای صورت گرفته است که شبیه شاخ گوزن هستند. بنابراین این نوع حفاظ ها با نام شاخ گوزنی شناخته می شوند. به علت تیز بودن نوک این حفاظ ها سارقان امکان ورود به داخل ساختمان را ندارند. این حفاظ های آهنی چون نیاز به نگهداری خاصی ندارند، بنابراین مصرف کنندگان می توانند با اطمینان خاطر از آنها سال ‌های طولانی استفاده کنند. این حفاظ علاوه بر شکل ظاهری که دارند، مانند شاخه های گوزن می تواند مقاومت بسیار بالایی نیز از خود نشان دهند.

 

در طول تاریخ انسان ها همواره به دنبال راهی بوده اند که بتوانند به بهترین شکل ممکن از محل زندگی خود محافظت کنند. امروزه نیز حفاظت از ساختمان برای امنیت در مقابل سارقین اهمیت بسیار زیادی دارد. در زمان های گذشته از سیم های خاردار برای محافظت از باغ ها، ویلاها و یا پایگاه های نظامی استفاده می‌ شد. یکی از نقاط ضعف این سیم ها ظاهر نه چندان خوب آنها بود. با گذشت زمان حفاظ های شاخ گوزنی جایگزین سیم ‌های خاردار شدند. این نوع حفاظ ها در کنار امنیت بالاتر از نظر زیبایی نیز چشم ‌نواز تر هستند. امروزه مدل های مختلفی از حفاظ شاخ گوزنی در بازار وجود دارد که با کمک آنها می توان از ساختمان در برابر نفوذ افراد بیگانه محافظت کرد. حفاظ های شاخ گوزنی با نام حفاظ بوته خاری و یا حفاظ خارپشتی نیز شناخته می شوند.

 

سفارش حفاظ شاخ گوزنی

 

با کمک این حفاظ ها امنیت ساختمان چندین برابر می شود. طراحی و تولید حفاظ های شاخ گوزنی با در نظر گرفتن نیازی که خریداران دارند و همچنین با توجه به ارتفاع دیوارها و ساختمان ها صورت می‌ گیرد. در بازار این حفاظ ها با ارتفاع و تراکم متفاوت وجود دارند. بنابراین خریداران می توانند متناسب با نیاز خود مدل مورد نظر را سفارش داده و آن را برای دیوار ساختمان خود استفاده کنند. هنگامی که مصرف کنندگان در محل زندگی و یا کار خود نباشند با کمک حفاظ های شاخ گوزنی می توانند اطمینان داشته باشند که امکان سرقت از محل زندگی و کار آنها وجود ندارد. برای جوشکاری نرده های شاخ گوزنی جوش co۲ به کار می رود. در نتیجه این موضوع باعث شده که این حفاظ ها دارای استحکام بالاتری باشند. خریداران با در نظر گرفتن نمای ساختمان خود می توانند حفاظ های شاخ گوزنی را با رنگ های مختلف رنگ آمیزی کنند.

 

 

تفاوت میان حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ سر نیزه ای

 

حفاظ سر نیزه ای در مقایسه با حفاظ شاخ گوزنی دارای وزن بالا و عرض کمتری است. همچنین حفاظ سر نیزه ای از قیمت بالاتری برخوردار می باشد. کارایی آنها نسبت به حفاظ نوع شاخ گوزنی کمتر است و امکان ورود سارقین به ساختمان نیز راحت تر خواهد بود. حفاظ های شاخ گوزنی نسبت به حفاظ های سر نیزه ای، ظاهر زیباتری دارند.

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

 

روی قیمت حفاظ شاخ گوزنی موارد مختلفی تاثیر گذارند. از جمله این موارد می ‌توان به فابریک بودن میلگردهای استفاده شده برای ساخت اشاره کرد. نوع جوشکاری، رنگ مورد استفاده، تعداد شاخه ها و تراکم نیز از دیگر موارد مهم در این زمینه هستند. جوشکاری با گاز دی اکسید کربن در مقایسه با روش جوشکاری سنتی با الکترود دارای هزینه بیشتری است. ولی این نوع جوشکاری باعث مقاومت بهتر و اتصال محکم تر سازه می شود. حفاظ های رنگ روغن برای افرادی که می خواهند حفاظ شاخ گوزنی را با قیمت مناسب تهیه کنند، گزینه مناسبی می باشند. حفاظ های شاخ گوزنی با رنگ روغن دارای طول عمر مناسب و قیمت مقرون به صرفه تر هستند. برای استعلام قیمت حفاظ شاخ گوزنی، لطفا با شماره های 09125661013 و 09195665057 تماس بگیرید.
قیمت حفاظ شاخ گوزنی به پارامتر های زیادی بستگی دارد. ولی از مهمترین آن ها می توان به مدل حفاظ شاخ گوزنی، ضخامت میلگرد مورد استفاده برای ساخت حفاظ، ارتفاع حفاظ، تراکم شاخ گوزنی (تعداد ردیف)، نوع جوشکاری، نوع رنگ کاری و کیفیت برند رنگ مورد استفاده اشاره کرد.
قیمت حفاظ شاخ گوزنی یکی از نکات مهمی است که مشتریان در زمان خرید به آن توجه می کنند. عواملی مانند تراکم حفاظ شاخ گوزنی، ارتفاع، رنگ و کیفیت بر روی قیمت شاخ گوزنی تاثیر می گذارد. هر چقدر فاصله ی شهر از محل تولید حفاظ بیشتر باشد، هزینه ی حمل و نقل هم به قیمت تمام شده حفاظ اضافه می شود. نحوه ساخت نرده، تراکم و ارتفاع حفاظ و متراژ آن بر روی قیمت حفاظ شاخ گوزنی موثر هستند. هر چقدر تراکم و ارتفاع شاخک های حفاظ بیشتر باشد، هزینه ساخت آن هم افزایش می یابد.
بسیاری از مردم برای محافظت از محل زندگی و کار خود اقدام به نصب حفاظ بر روی درب، دیوار و پنجره می کنند. حفاظ شاخ گوزنی با طراحی تودرتوی خود مانع از ورود دزدان می شود. افرادی که قصد عبور از این حفاظ را داشته باشند، با نوک تیز و برنده ی میله ها مواجه می شوند. نرده شاخ گوزنی برای افزایش زیبایی و امنیت ساختمان به کار می رود. تولید کنندگان حفاظ برای به دست آوردن سهم بیشتری از بازار، حفاظ را در طرح و رنگ های مختلف تولید می کنند. برخی معتقدند که حفاظ شاخ گوزنی، ایمن ترین نوع حفاظ می باشد.

 

 

خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی


خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی یکی از روش هایی است که مشتریان به سادگی می توانند حفاظ موردنظر خود را خریداری کنند. حفاظ شاخ گوزنی محبوبیت زیادی در بین مشتریان دارد و به همین علت جزء پر فروش ترین انواع حفاظ روی دیوار به شمار می رود. این حفاظ را می توان به عنوان نرده هم به کار برد. بسیاری از افراد، حفاظ شاخ گوزنی را روی دیوار منزل، محل کار، باغ، ویلا و ... نصب می کنند. قیمت حفاظ شاخ گوزنی به ارتفاع، تراکم، نوع، مدل حفاظ، رنگ، محل نصب و نوع جوش بستگی دارد. این حفاظ را می توانید به صورت اینترنتی هم خریداری کنید. در حال حاضر بسیاری از افراد درگیر مشغله های زندگی و کار هستند و فرصت کافی برای مراجعه ی حضوری جهت خرید حفاظ شاخ گوزنی ندارند. آنها می توانند با مراجعه به سایت حفاظ آکام خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.
در یک روش دیگر ، مشتریان عزیز می توانند از طریق شماره های تماس موجود در سایت با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنند. به این ترتیب می توانند یک خرید آسان را تجربه نمایند. کارشناسان حفاظ آکام پس از سفارش مشتری، برای بازدید از محل نصب حفاظ به آدرس مشتری مراجعه می کنند. آنها با در نظر گرفتن تمام جوانب کار ، بهترین نوع حفاظ را در نظر می گیرند.

 

چقدر طول می کشد تا حفاظ شاخ گوزنی تحویل مشتری شود؟


انواع حفاظ های روی دیوار را با دقت و حساسیت زیادی می سازند. مدت زمانی که طول می کشد تا حفاظ شاخ گوزنی تحویل مشتری شود به نوع کار، حجم و ظرافت حفاظ بستگی دارد. اگر حفاظ شما تراکم و ارتفاع زیادی داشته باشد، زمان بیشتری برای ساخت آن نیاز است. ساخت یک نرده حفاظ شاخ گوزنی با تراکم و ارتفاع معمولی 10-7 روز زمان می برد.

 

حفاظ شاخ گوزنی ارزان


در شرایط اقتصادی امروز جامعه، بسیاری از افراد به دنبال خرید حفاظ شاخ گوزنی ارزان هستند. معمولا حفاظ های شاخ گوزنی ارزان کیفیت پایینی دارند. ممکن است در ساخت این محصولات از ابزار و دستگاه های مناسب استفاده نشده باشد. ضخامت حفاظ و تراکم میله های آن هم بر روی قیمت شاخ گوزنی موثر هستند. نوع جوشکاری میلگردهای حفاظ تاثیر مستقیمی بر کیفیت حفاظ دارد. همان طور که قبلا گفتیم قیمت حفاظ شاخ گوزنی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. یکی از آنها، تراکم حفاظ شاخ گوزنی است هر چقدر این تراکم کمتر باشد قیمت حفاظ شاخ گوزنی ارزان تر می شود. از طرف دیگر، اگر میله های حفاظ، ارتفاع کوتاهی داشته باشند، قیمت حفاظ شاخ گوزنی کاهش می یابد.

 

نمونه کارهای حفاظ شاخ گوزنی 

 

 

محصولات مختلف حفاظ آکام 

 

حفاظ آکام در زمینه تولید انواع حفاظ روی دیوار، درب ورودی و ویلا و حفاظ آکاردئونی فعالیت می کند. این شرکت سال هاست که با تولید محصولات مختلف، امنیت ساختمان، محل زندگی و کار مردم را افزایش داده است. حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ لیلیوم، حفاظ سرنیزه ای، حفاظ نخل مرداب نمونه هایی از محصولاتی هستند که توسط این شرکت تولید می شوند. 

 

 

 

سوالات متداول در زمینه ی حفاظ شاخ گوزنی

 

1- حفاظ شاخ گوزنی چیست؟
حفاظ شاخ گوزنی یکی از محصولات آهنی است که با میلگرد تولید می شود. این حفاظ را در صنعت از میلگردهای شمشی و فولادی تولید می کنند.

2- از حفاظ شاخ گوزنی در چه مواردی می توان استفاده کرد؟
این حفاظ در کارخانه ها، ویلاها، پنجره، باغ، دیوار های با ارتفاع کم، محله هایی با امنیت پایین و ... کاربرد دارد.

3- نام دیگر گارد (حفاظ) شاخ گوزنی چیست؟
نام دیگر حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ خارپشتی و بوته خاری می باشد.

4- مهمترین مواد اولیه حفاظ شاخ گوزنی چیست؟
برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی به مواد اولیه متعددی نیاز می باشد. از جمله مهمترین آن ها، میلگرد شماره 10 است. استفاده از این نوع میلگرد باعث شده تا حفاظ شاخ گوزنی دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی باشد.

5- قیمت حفاظ شاخ گوزنی چقدر است؟
قیمت حفاظ شاخ گوزنی به پارامتر های زیادی بستگی دارد. ولی از مهمترین آن ها می توان به مدل حفاظ شاخ گوزنی، ضخامت میلگرد مورد استفاده برای ساخت حفاظ، ارتفاع حفاظ، تراکم شاخ گوزنی (تعداد ردیف)، نوع جوشکاری، نوع رنگ کاری و کیفیت برند رنگ مورد استفاده اشاره کرد.

 


چاپ   ایمیل

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

اینستاگرام

واتساپ

تهران، بزرگراه فتح(غرب به شرق)، کیلومتر 6 ،قبل از پل کن، روبروی معاونت فناوری و اطلاعات ناجا، پلاک 554

درباره ما

گروه حفاظ آکام با بیش از 10 سال سابقه در زمینه تولید تخصصی حفاظ شاخ گوزنی و سایر انواع حفاظ های ساختمانی ، از پیشروان این صنعت در کشور ایران می باشد. حفاظ آکام با بهره گیری از متدهای روز دنیا و با کمک پرسنلی با تجربه و توانمند بخشی قابل توجهی از بازار محصول حفاظ شاخ گوزنی در استان تهران را اختیار دارد. حفاظ آکام جزو اولین تولید کنندگان حفاظ بوده و سهم ویژه در توسعه و پیشبرد این صنعت داشته است . حفاظ آکام با تلفیق تجربه ، حفاظ سازی سنتی و تولید حفاظ به روش علمی توانسته است محصولاتی با عمر مفید و مقاومت بالا را تولید و عرضه کند .

مقالات پر بازدید

آدرس ما

تماس با ما

اینستاگرام

واتساپ

درباره ما

گروه حفاظ آکام با بیش از 10 سال سابقه در زمینه تولید تخصصی حفاظ شاخ گوزنی و سایر انواع حفاظ های ساختمانی ، از پیشروان این صنعت در کشور ایران می باشد. حفاظ آکام با بهره گیری از متدهای روز دنیا و با کمک پرسنلی با تجربه و توانمند بخشی قابل توجهی از بازار محصول حفاظ شاخ گوزنی در استان تهران را اختیار دارد. حفاظ آکام جزو اولین تولید کنندگان حفاظ بوده و سهم ویژه در توسعه و پیشبرد این صنعت داشته است . حفاظ آکام با تلفیق تجربه ، حفاظ سازی سنتی و تولید حفاظ به روش علمی توانسته است محصولاتی با عمر مفید و مقاومت بالا را تولید و عرضه کند .

مقالات پر بازدید

آدرس ما

تهران، بزرگراه فتح(غرب به شرق)، کیلومتر 6 ،قبل از پل کن، روبروی معاونت فناوری و اطلاعات ناجا، پلاک 554