حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

امنیت یکی از مهم ترین دغدغه های زندگی امروز می باشد. به همین دلیل یکی از نیاز های اساسی این روزها در هر مکانی از خانه گرفته تا کارخانه، حفاظ است. از حفاظ ها می توان در بین جاده، گارد ریل (کنار جاده)، دور باغ، مزرعه، پنجره، روی دیوار و ... استفاده نمود. حفاظ ها انواع مختلفی دارند.

حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع حفاظ روی دیوار می باشد. این حفاظ نسبت به حفاظ های دیگر قیمت پایینی دارد که از تعدادی میلگرد محکم و نوک تیز ساخته می شود. حفاظ شاخ گوزنی از قدیمی ترین و پر فروش ترین نرده ها می باشد که بالاترین سطح ایمنی را برای دیوار فراهم می کند. در ادامه با ما همراه باشید تا با حفاظ شاخ گوزنی بیشتر آشنا شوید.


تاریخچه پیدایش حفاظ شاخ گوزنی


در طول تاریخ، انسان ها همواره به دنبال راهی بوده اند که بتوانند به بهترین شکل ممکن از محل زندگی خود محافظت کنند. امروزه نیز حفاظت از ساختمان برای امنیت در مقابل سارقین اهمیت بسیار زیادی دارد. در زمان های گذشته از سیم های خاردار برای محافظت از باغ ها، ویلاها و یا پایگاه های نظامی استفاده می‌ شد.
یکی از نقاط ضعف این سیم ها ظاهر نه چندان خوب آنها بود. با گذشت زمان، حفاظ شاخ گوزنی جایگزین سیم ‌های خاردار شد. این نوع حفاظ در کنار امنیت بالاتر از نظر زیبایی نیز چشم ‌نوازتر می باشد. امروزه مدل های مختلفی از حفاظ شاخ گوزنی در بازار وجود دارد که با کمک آنها می توان از ساختمان در برابر نفوذ افراد متفرقه و حیوانات محافظت نمود. حفاظ شاخ گوزنی را با نام حفاظ بوته خاری و یا خارپشتی نیز می شناسند.


حفاظ شاخ گوزنی چیست؟


حفاظ شاخ گوزنی یکی از محصولات آهنی است که با میلگرد تولید می شود. این حفاظ را در صنعت از میلگردهای شمشی و فولادی تولید می کنند. نام دیگر حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ خارپشتی و بوته خاری می باشد که بیشتر به نام حفاظ شاخ گوزنی مشهور است.
حفاظ شاخ گوزنی از حفاظ های مدرن می باشد که می توان در فاصله زمانی کم، آن را نصب کرد و از مزایای امن آن برای همیشه استفاده نمود. حفاظ شاخ گوزنی در بالای دیوار، در و به عنوان نرده حفاظ امنیتی کاربرد دارد. این گارد (حفاظ) در ارتفاع های مختلف و استاندارد 70cm، 90cm، 1m و 1 متر و 20 سانتی متر ساخته و تولید می شود.
قیمت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به تراکمی که دارد، متفاوت می باشد. این نوع حفاظ از نطر ظاهری و وزنی، پر و سنگین هستند. همچنین سازندگان گارد شاخ گوزنی، آنها را در رنگ های مختلفی تولید می کنند که با توجه به سلیقه مشتری تنوع بالایی دارند. برای اینکه حفاظ شاخ گوزنی امنیت بیشتر و ‌موانع بهتری ایجاد کند، نوک آنها را مانند سوزن و تیغ، تیز می کنند. گارد شاخ گوزنی اجازه عبور به افراد و حیوانات را نمی دهد.
بهترین و مناسب ترین جوش برای تولید حفاظ شاخ گوزنی، جوش CO2 می باشد. زیرا از نظر جوش پذیری میلگرد، این روش قوس الکتریکی بهتری دارد.
همچنین بهترین و ماندگارترین پوشش رنگ برای این حفاظ، رنگ کوره ای یا پودری (الکترواستاتیک ) می باشد که در مقابل تغییرات فصلی، تابش شدید نور خورشید و برخورد با اجسام درشت و خشن دارای ماندگاری بسیار خوبی است.
این نوع حفاظ بدلیل ایمنی بالا، تراکم، نوع ساختار، زیبایی و قیمت ارزان آن به یکی از پر طرفدارترین گارد ها تبدیل شده است.

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟


انواع حفاظ شاخ گوزنی


حفاظ شاخ گوزنی که شبیه به شاخ های گوزن می باشد در مدل های مختلفی تولید می شود. از این حفاظ ها می توان در برابر ورود افراد متفرقه و حیوانات به داخل محیط مورد نظر استفاده نمود. از جمله انواع حفاظ شاخ گوزنی می توان مدل های مارال، اف و 5 شاخ را نام برد. هر کدام از این حفاظ ها مزایا و ظاهر خاص خود را دارند و برای یک منظور از آنها استفاده می شود.

 

حفاظ شاخ گوزنی مدل مارال

عکس حفاظ شاخ گوزنی

عکس حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی مدل اف 

عکس شاخ گوزنی

تصویر حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی مدل 5 شاخ

 عکس حفاظ شاخ گوزنی

تصویر شاخ گوزنی


ویژگی حفاظ شاخ گوزنی


• تراکم حفاظ شاخ گوزنی بالا می باشد و امکان عبور از بین نرده وجود ندارد. تراکم آن، 12 ردیف در هر شاخه اصلی است.
• حفاظ شاخ گوزنی از آهن های نو و با مقاومت بالا طراحی و تولید می شود. پس از ساخت امکان پیچ و خم کردن وجود ندارد .
• در ارتفاعات بالای حفاظ شاخ گوزنی امکان برش وجود ندارد. حتی اگر برش زده شود، نمی توان از عرض حفاظ شاخ گوزنی عبور کرد.
• برای جلوگیری از تغییر رنگ، افزایش دوام و طول عمر آن از رنگ روغنی و مورد سلیقه مشتری استفاده می شود .
حفاظ شاخ گوزنی در رنگ های قهوه ای سوخته، سفید و مشکی در بازار عرضه می گردد .
• استحکام حفاظ شاخ گوزنی بالا می باشد و سریع نصب می شود. برای تولید حفاظ شاخ گوزنی، میلگرد استاندارد مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل استحکام و مقاومت حفاظ شاخ گوزنی افزایش می یابد.
• این نوع حفاظ در برابر ضربه، مقاومت بالایی دارد.
• گارد شاخ گوزنی دارای ظاهری زیبا است و به زیبایی شهر آسیب نمی رساند.
• قیمت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به کارآیی خوبی که دارد، مناسب می باشد.
• از دیگر قابلیت های حفاظ شاخ گوزنی، امکان نصب بر روی انواع دیوار امکان پذیر است.


مزایا حفاظ شاخ گوزنی


• عبور از بالای حفاظ شاخ گوزنی غیر ممکن است.
• این حفاظ در برابر شرایط آب و هوایی، استحکام بسیار بالایی دارد.
• خمکاری های رو به بیرون و در جهت های مختلف حفاظ شاخ گوزنی، مانع ایستادن در کنار آنها می شود.
• حفاظ شاخ گوزنی امنیت بالایی دارد. زیرا نیزه های موجود در آن از تراکم بالایی برخوردار هستند.
• دارای هزینه نگهداری و بازسازی بسیار کمی نسبت به سایر حفاظ ها می باشد.
• زیبایی نمای محل مورد نظر را دو چندان می کند.

مزایا حفاظ شاخ گوزنی


معایب حفاظ شاخ گوزنی


از اصلی ترین معایب حفاظ شاخ گوزنی شرکت های نامعتبر می توان به بریده و یا خم شدن حفاظ توسط افراد اشاره نمود. زمانی که تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی از میلگردهایی با قطر خیلی کم استفاده کند، کار بریدن و خم کردن نرده برای هر شخصی مثل آب خوردن خواهد بود.
از بارز ترین معایب دیگر این حفاظ، نوع جوش آن است که باید دو طرفه باشد. اما برخی از تولید کننده ها از جوش یک طرفه با الکترود استفاده می کنند که مقاومت خیلی پایینی دارد.


کاربرد حفاظ شاخ گوزنی


حفاظ شاخ گوزنی از نظر ظاهری و استحکام یکی از برترین حفاظ ها می باشد. استفاده از این نوع حفاظ، مانع ورود سارقین و حیوانات خیابان به منزل، ویلا و باغ می شود. یکی از بهترین حفاظ ها بر روی دیوار، حفاظ شاخ گوزنی می باشد که امروزه کاربرد زیادی برای حفاظت از منزل، باغ ها و ویلا ها دارد .این نوع گارد را می توان برای موارد زیر استفاده نمود.

 

 • کارخانه ها


• دیوارهایی با ارتفاع کم

 

• استفاده از حفاظ شاخ گوزنی برای محله هایی با امنیت پایین


• ویلاها و خانه های خارج شهر


• از این حفاظ، می‌ توانید در پنجره‌ های آپارتمان ‌های مسکونی، دفترهای اداری، مطب، باغ، ویلا و ... استفاده نمایید.


• این حفاظ برای نصب روی انواع فنس، بالکن، نرده و ... مناسب است.

کاربرد حفاظ شاخ گوزنی

 

وزن و اندازه حفاظ شاخ گوزنی


حفاظ شاخ گوزنی به هر اندازه که دارای تراکم بیشتر و طول شاخه های بلند تری باشد، وزن آن نیز بالاتر خواهد بود. بهتر است که برای امنیت بیشتر ساختمان از حفاظ هایی که دارای وزن استاندارد هستند، استفاده گردد. حفاظ شاخ گوزنی سبک دارای تراکم کمتری می باشد. برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد شماره 10 (قطر 10 میلی متر) استفاده می شود. ابتدا این میلگردها را برش داده و پس از برش و تیز کردن سطح آنها با کمک دستگاه های مخصوص، حفاظ را فرم می دهند تا پس از جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی دارای کیفیت بالایی باشد.


تراکم حفاظ شاخ گوزنی


میزان تراکم حفاظ شاخ گوزنی یکی از مهم ترین نکاتی است که پیش از خرید حفاظ روی دیوار باید به آن توجه داشته باشید. زیرا مبنای فروش حفاظ شاخ گوزنی بر اساس هر متر می باشد. هرچه اندازه تراکم قطعات حفاظ شاخ گوزنی بیشتر باشد، کارایی و بازدارندگی حفاظ در برابر ورود غیر مجاز افراد و حیوانات نیز بیشتر می شود. تراکم مناسب علاوه بر افزایش کارایی حفاظ، مقاومت نرده را در برابر فشارهای وارده افزایش می دهد.

تراکم حفاظ شاخ گوزنی


ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی


ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی بر خلاف تراکم آن، کاملا مشخص و به راحتی قابل اندازه گیری می باشد. ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی به معنای بلندی حفاظ از پایین آن تا بالاترین نقطه ی آن است. معمولا ارتفاع از 50 تا 120 سانتی متر در حفاظ های شاخ گوزنی متغیر می باشد که بسته به ارتفاع دیوار عرضه می شود.

ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی


ارتفاع و تراکم مناسب حفاظ شاخ گوزنی


حفاظ شاخ گوزنی با سایز‌های متفاوتی تولید می شود که هر یک از تراکم و ارتفاع خاصی برخوردار هستند. در میان سایر مدل از حفاظ ‌های گوزنی تولید شده، نرده شاخ گوزنی با ارتفاع 120 سانتی‌ متر و تراکم 12 ردیف دارای ضریب امنیت بسیار بالاتری خواهد بود.
اما به صورت کلی، برای تهیه ی حفاظ شاخ گوزنی، ابتدا ارتفاع دیوار را در نظر بگیرید و با توجه به ارتفاع دیوار (بلند، کوتاه و یا متوسط) ارتفاع نرده ی حفاظ را انتخاب نمایید. در اکثر مواقع ارتفاع دیوارها اندازه ی متوسطی (بین 2.5 تا 3 متر) دارند که حفاظ با ارتفاع متوسط 70 تا 90 سانتی متر مناسب این دیوار ها است.
اما در رابطه با تراکم سعی نمایید حفاظ هایی را تهیه کنید که در کنار کیفیت بالا در ساخت، از تراکم ‌قابل قبولی برخوردار باشند. تراکم حفاظ را با مشاهده مورد بررسی قرار دهید. زیرا تراکم‌ یک حفاظ به خوبی با مشاهده و بررسی، قابل سنجیدن است.


رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی


بعد از جوش خوردن شاخک های حفاظ شاخ گوزنی، آن را رنگ آمیزی می کنند. معمولا رنگ آمیزی آن با توجه به نظر مشتری انجام می شود. در برخی از شرایط ممکن است بعد از گذر مدت زمانی شاهد آن باشید که رنگ قسمت های مختلف حفاظ شاخ گوزنی از بین رفته است. در این صورت بهترین کار آن می باشد که با استفاده از یک اسپری دوباره این بخش ها را رنگ آمیزی نمایید. این اقدام کار سختی نیست. ولی انجام آن باعث می شود که برای مدت طولانی بتوانید از این نوع حفاظ نگهداری کنید.
رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی از زنگ زدگی آن جلوگیری کرده و باعث زیبایی حفاظ و نمای مکان مورد استفاده می شود. حفاظ شاخ گوزنی در رنگ های مختلفی مانند مشکی، مسی، سفید، کرمی، مشکی طلایی و قوه ای سوخته وجود دارد. در واقع انتخاب رنگ حفاظ شاخ گوزنی متناسب با نمای ساختمان و رنگ دیوار ها می باشد.

رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی


خدمات شرکت


خدمات شرکت آکام حفاظ شامل اجرا و نصب انواع حفاظ مانند شاخ گوزنی، لیلیوم، سرنیزه و ... می شوند. تمامی محصولات این شرکت، کیفیت بالایی دارند. قیمت این حفاظ ها متناسب با کیفیت آنها تعیین می شود. اما در بین انواع حفاظ ها، حفاظ شاخ گوزنی قیمت پایین تری دارد. برای اطلاع از قیمت و نحوه نصب انواع حفاظ با ما در ارتباط باشید.

خدمات شرکت


ساخت حفاظ شاخ گوزنی


برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی به مواد اولیه متعددی نیاز می باشد. از جمله مهمترین آنها، میلگرد شماره 10 است. استفاده از این نوع میلگرد باعث شده تا حفاظ شاخ گوزنی دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی باشد.
حفاظ شاخ گوزنی از پروفیل های آهنی با ضخامت 1 سانتی متر و توسط دستگاه تولید، ساخته می شود. این پروفیل ها توسط گیوتین دستگاه تولید حفاظ شاخ گوزنی، بر اساس اندازه ‌های محل نصب و به صورت اریب برش خورده و توسط دستگاه خم، حالت داده می ‌شوند.
سپس این پروفیل‌ ها توسط یکی از دو روش جوش الکترود یا جوش CO2 در شابلون به هم جوش می خورند. جوش CO2 معمولا نسبت به جوش الکترود برتری دارد. زیرا جوش الکترود مقاومت پایین ‌تری داشته و به صورت نقطه ‌ای در محل مورد نظر اجرا می ‌شود. همچنین امکان جدا کردن و شکستن آن بعد از تولید بالاتر است و رنگ ‌آمیزی روی جوش الکترود نیز کار راحتی نخواهد بود. اما جوش CO2 در دو طرف کار انجام شده، مقاومت بسیار بالاتری داشته و رنگ ‌آمیزی روی آن نیز به راحتی انجام می ‌شود. قیمت جوشکاری CO2 هم گران ‌تر از جوشکاری الکترود می باشد.
در آخر، سر شاخه ‌های حفاظ توسط فارسی ‌بر به طول 2 الی 4 سانتی متر برش خورده و تیز می ‌شوند. پس از اتمام برش، جوشکاری و چربی ‌زدایی از حفاظ، آن را توسط پیستوله و یا با قرار دادن در وان رنگ، رنگ‌ آمیزی نموده و در کوره قرار می ‌دهند. البته آموزش ساخت نرده شاخ گوزنی کاری تخصصی بوده و نیاز به ابزارهای بسیار خاص دارد.


نصب حفاظ شاخ گوزنی


نصب حفاظ شاخ گوزنی به تجربه و تخصص نیاز دارد. با توجه به شاخک های تیز و برنده ای آن، امکان ایجاد آسیب های مختلف وجود دارد. به همین دلیل باید توسط نصاب ماهر و باتجربه، نصب شود تا بتوان به راحتی، آسیب های موجود را کاهش داد.
برای نصب حفاظ شاخ گوزنی سوراخ هایی به قطر 10 میلی متر بر روی دیوار ایجاد می گردد. سپس قطعات فلزی به طول 15 سانتی متر به عنوان میخ در سوراخ کوبیده می شود، تا زمینه ی اتصال بین حفاظ شاخ گوزنی و دیوار را فراهم کند.
بهتر است برای نصب حفاظ شاخ گوزنی برای اینکه ایستایی خوبی داشته باشد، طول حفاظ حداقل 4 سانتی متر یکدیگر را پوشش دهد. حفاظ شاخ گوزنی در قسمت های بیرونی و لبه های خارجی دیوار نصب می شود. پس از نصب کردن روی دیوار اگر فشار کمی به حفاظ وارد شود، باعث لغزش می گردد. به همین دلیل سارقان نمی توانند از حفاظ بالا روند. زیرا اگر حفاظ ثابت باشد به عنوان تکیه گاه سارقان می توانند از آن استفاده کنند و بالا بروند.

نصب حفاظ شاخ گوزنی

 

 

 

 

مرکز فروش حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

با جستجو در بازار متوجه می شوید که برخی مراکز علاوه بر شاخ گوزنی نو، در زمینه فروش حفاظ شاخ گوزنی دست دوم هم فعالیت می کنند. این امر به دلیل نوسانات قیمت آهن، میلگرد و مواد اولیه رخ می دهد. برخی از افراد بودجه ی کافی برای تهیه حفاظ شاخ گوزنی نو ندارند. آنها با مراجعه به مرکز فروش حفاظ شاخ گوزنی دست دوم، اقدام به خرید این محصول می کنند. در این مرکز، می توان انواع مدل های حفاظ دست دوم را پیدا کرد. البته باید به خاطر داشت که حفاظ شاخ گوزنی دست دوم هرگز کیفیت حفاظ نو را ندارد و استحکام آن پایین تر می باشد. 

 

 

حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

اگر به خانه های قدیمی دقت کرده باشید، می بینید که بسیاری از آنها دارای حفاظ می باشند. برخی از افراد در زمان تخریب یا تعویض این حفاظ ها، به خرید و فروش آنها می پردازند. حفاظ شاخ گوزنی دست دوم دارای قیمت و کیفیت پایین تری نسبت به حفاظ نو است. اغلب این حفاظ ها عمر زیادی دارند و در اثر تغییر شرایط جوی دچار فرسودگی و زنگ زدگی شده اند. 

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

همان طور که گفته شده حفاظ های دست دوک کیفیت و استحکام پایینی دارند. بنابراین، با قیمت ارزان تری به فروش می رسند. قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم با توجه به جنس، اندازه، تراکم، استحکام و ... تعیین می شود. کسانی که تمایل به خرید حفاظ شاخ گوزنی دست دوم دارند، باید بدانند که ضریب امنیتی این نوع حفاظ پایین تر از حفاظ های شاخ گوزنی نو می باشد. 

 

 انتخاب حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

اگر شما هم جزء افرادی هستید که می خواهید حفاظ شاخ گوزنی دست دوم خریداری کنید، به تراکم میله ها، ارتفاع و جنس حفاظ دقت کنید. اگر تراکم میله های حفاظ بیشتر باشد، ضریب امنیتی آن بالاتر است. 

 

نکات مهم در زمان خرید حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

یکی از نکات مهمی که در زمان خرید حفاظ شاخ گوزنی دست دوم باید به آن توجه کنید، سالم بودن شاسی حفاظ است. علاوه بر این به پروفیل ها یا میلگردهای حفاظ شاخ گوزنی دست دوم دقت نمایید تا پوسیده نباشند. یکسان بودن ابعاد حفاظ هم مورد مهمی است که نباید از آن غافل شد. در غیر این صورت، در زمان نصب حفاظ شاخ گوزنی دست دوم با مشکل مواجه می شوید. اگر حفاظی که خریداری می کنید، یکدست نباشد نمی تواند به خوبی از ورود حیوانات و افراد غیر مجاز جلوگیری کند. 

 


قیمت حفاظ شاخ گوزنی


قیمت حفاظ شاخ گوزنی به پارامتر های زیادی بستگی دارد. ولی از مهمترین آنها می توان به مدل حفاظ شاخ گوزنی، ضخامت میلگرد مورد استفاده برای ساخت حفاظ، ارتفاع حفاظ، تراکم شاخ گوزنی (تعداد ردیف)، نوع جوشکاری، نوع رنگ کاری و کیفیت برند رنگ مورد استفاده اشاره کرد.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی


سوالات متداول


1- حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

حفاظ شاخ گوزنی یکی از محصولات آهنی است که با میلگرد تولید می شود. این حفاظ را در صنعت از میلگردهای شمشی و فولادی تولید می کنند.


2- از حفاظ شاخ گوزنی در چه مواردی می توان استفاده کرد؟

این حفاظ در کارخانه ها، ویلاها، پنجره، باغ، دیوار های با ارتفاع کم، محله هایی با امنیت پایین و ... کاربرد دارد.


3- نام دیگر گارد (حفاظ) شاخ گوزنی چیست؟

نام دیگر حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ خارپشتی و بوته خاری می باشد.


4- مهمترین مواد اولیه حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی به مواد اولیه متعددی نیاز می باشد. از جمله مهمترین آنها، میلگرد شماره 10 است. استفاده از این نوع میلگرد باعث شده تا حفاظ شاخ گوزنی دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی باشد.


5- قیمت حفاظ شاخ گوزنی چقدر است؟

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به پارامتر های زیادی بستگی دارد. ولی از مهمترین آنها می توان به مدل حفاظ شاخ گوزنی، ضخامت میلگرد مورد استفاده برای ساخت حفاظ، ارتفاع حفاظ، تراکم شاخ گوزنی (تعداد ردیف)، نوع جوشکاری، نوع رنگ کاری و کیفیت برند رنگ مورد استفاده اشاره کرد.


چاپ   ایمیل

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

اینستاگرام

واتساپ

تهران، بزرگراه فتح(غرب به شرق)، کیلومتر 6 ،قبل از پل کن، روبروی معاونت فناوری و اطلاعات ناجا، پلاک 554

درباره ما

گروه حفاظ آکام با بیش از 10 سال سابقه در زمینه تولید تخصصی حفاظ شاخ گوزنی و سایر انواع حفاظ های ساختمانی ، از پیشروان این صنعت در کشور ایران می باشد. حفاظ آکام با بهره گیری از متدهای روز دنیا و با کمک پرسنلی با تجربه و توانمند بخشی قابل توجهی از بازار محصول حفاظ شاخ گوزنی در استان تهران را اختیار دارد. حفاظ آکام جزو اولین تولید کنندگان حفاظ بوده و سهم ویژه در توسعه و پیشبرد این صنعت داشته است . حفاظ آکام با تلفیق تجربه ، حفاظ سازی سنتی و تولید حفاظ به روش علمی توانسته است محصولاتی با عمر مفید و مقاومت بالا را تولید و عرضه کند .

مقالات پر بازدید

آدرس ما

تماس با ما

اینستاگرام

واتساپ

درباره ما

گروه حفاظ آکام با بیش از 10 سال سابقه در زمینه تولید تخصصی حفاظ شاخ گوزنی و سایر انواع حفاظ های ساختمانی ، از پیشروان این صنعت در کشور ایران می باشد. حفاظ آکام با بهره گیری از متدهای روز دنیا و با کمک پرسنلی با تجربه و توانمند بخشی قابل توجهی از بازار محصول حفاظ شاخ گوزنی در استان تهران را اختیار دارد. حفاظ آکام جزو اولین تولید کنندگان حفاظ بوده و سهم ویژه در توسعه و پیشبرد این صنعت داشته است . حفاظ آکام با تلفیق تجربه ، حفاظ سازی سنتی و تولید حفاظ به روش علمی توانسته است محصولاتی با عمر مفید و مقاومت بالا را تولید و عرضه کند .

مقالات پر بازدید

آدرس ما

تهران، بزرگراه فتح(غرب به شرق)، کیلومتر 6 ،قبل از پل کن، روبروی معاونت فناوری و اطلاعات ناجا، پلاک 554